C2G - OM1 62.5/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (ST-ST) - Oranje - 3m

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85209
  • Dell onderdeel A7643667
Prijs van Dell € 23,73
Bestelcode a7643667

Tijdelijk niet op voorraad

Compare Products (0)
Hide

Add the products you would like to compare, and quickly determine which is best for your needs.

Compare
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
Bel 020 674 4200