Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G - OM2 50/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (LC-LC) - Oranje - 1m

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85335
  • Dell onderdeel A7644595

Marktprijs € 31,13

Prijs van Dell € 19,03
Bestelcode a7644595

Tijdelijk niet op voorraad

Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200