C2G - OM2 50/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (LC-SC) - Oranje - 1m

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85319
  • Dell onderdeel A7644471
Prijs van Dell € 27,71
Wordt verzonden in 1-2 weken
Bestelcode a7644471
Compare Products (0)
Hide

Add the products you would like to compare, and quickly determine which is best for your needs.

Compare
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
Bel 020 674 4200