Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell netwerk kabel OM4 MTP - MTP Crossover Fiber 10GbE Active optische kabel - 3 m

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel NDKP1
  • Dell onderdeel 470-ABPN
Deze Dell™ Networking kabel OM4 MTP - MTP Crossover Fiber connectiviteit voor maximaal 3 m. Voor gebruik op in aanmerking komende Dell™ platforms. Dell Networking voegt met de introductie van de 10 GbE actieve optische kabels extra functionali ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 338,79
Wordt verzonden in 1-3 dagen
Bestelcode 470-abpn
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200