Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking transceiver 40GbE,BiDi QSFP,LC duplex MMF,100m OM3 / 150m OM4, Customer Kit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel XT61J
  • Dell onderdeel 407-BBXT
Prijs van Dell € 1.116,82
Wordt verzonden in 1-3 dagen
Bestelcode 407-bbxt
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200