Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell SFP+, optische transceiver Short Range, LC Connector, 10Gb compatible with QLogic 578xx Series, Cuskit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel GPPX4
  • Dell onderdeel 407-BBRM
De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector.

Bovendi
...  Meer tonen
Prijs van Dell € 97,99
Wordt verzonden in 1-3 dagen
Bestelcode 407-bbrm
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4325