Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Mellanox, moduł nadawczo-odbiorczy, QSFP, 40Gb, Short-Range, for use in Mellanox CX3 40Gb NW Adapter Only,CusKit

Dodaj do porównania
Dell
  • Część producenta 7D95D
  • Część firmy Dell 407-BBOI
Przekaźnik QSFP firmy Mellanox zapewnia łączność światłowodową umożliwiającą rozszerzenie zakresu Twojej sieci. Ten podłączany podczas pracy przekaźnik o niewielkich wymiarach - QSFP (Quad Form Factor Pluggable) - obsługuje tryb MPO-12 o szybkości dwukier ...  Pokaż więcej
Cena firmy Dell 4 049,15 zł
Wysyłka w ciągu 1–2 tygodnie
Kod zamówienia 407-bboi
Porównaj produkty (0)
Ukryj

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Porównaj
0
Porozmawiaj na czacie lub zadzwoń
Potrzebna pomoc? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Zadzwoń pod 22 507 1700