Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking moduł nadawczo-odbiorczy 100GBase CXP SR10 male MPO/OM3/OM4 MMF firmy - do 100/150 m

Dodaj do porównania
Dell
  • Część producenta 9T4YR
  • Część firmy Dell 407-BBTU
Cena firmy Dell 34 886,48 zł
Wysyłka w ciągu 1–2 tygodnie
Kod zamówienia 407-bbtu
Porównaj produkty (0)
Ukryj

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Porównaj
0
Porozmawiaj na czacie lub zadzwoń
Potrzebna pomoc? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Zadzwoń pod 22 507 1700