Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking, moduł nadawczo-odbiorczy,SFP+,10GbE,ZR,1550nm,jeden Mode Fiber, LC,zestaw dla klienta

Dodaj do porównania
Dell
  • Część producenta 8C066
  • Część firmy Dell 407-BBRK
Moduł nadawczo-odbiorczy SFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie SFP (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe złącze LC. Moduł nadawczo-odbior ...  Pokaż więcej
Cena firmy Dell 48 898,64 zł
Wysyłka w ciągu 1–2 tygodnie
Kod zamówienia 407-bbrk
Porównaj produkty (0)
Ukryj

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Porównaj
0
Porozmawiaj na czacie lub zadzwoń
Potrzebna pomoc? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Zadzwoń pod 22 507 1700