Databáze znalostí

Počítač Dell mi byl dodán bez dodatečných diskových médií


Obsah

  1. Proč se systémy Dell dodávají bez dodatečných disků?
  2. Kde lze najít informace o tomto softwaru pro zálohování a obnovu dat? Jak vytvořit disk pro obnovu systému?

Tento článek obsahuje informace o tom, proč byl váš počítač dodán bez dodatečných diskových médií a jak používat software pro zálohování a obnovu dat.


Proč se systémy Dell dodávají bez dodatečných disků?

Společnost Dell se pyšní svým vstřícným přístupem k zákazníkům. Jejím posláním je dodávat nejlepší výrobky a řešení stejně tak jako ohleduplnost k životnímu prostředí. Jsme si vědomi toho, že skladování hromady diskových médií a hledání mezi nimi ve chvíli, kdy jeden z nich potřebujete, může zabrat spoustu času a nabourat produktivitu vaší organizace či ohrozit vaši existenci. Přišli jsme proto se dvěma softwarovými produkty sloužícími k záloze a obnově dat. S pomocí těchto produktů mohou zákazníci zálohovat či obnovovat počítačová data na disk nebo USB klíčenku dle svého uvážení. Počítač lze také z pevného disku, případně z jiného disku či paměťové jednotky USB předpřipravené pomocí tohoto softwaru, obnovit do stavu továrního nastavení.
Zpět na začátek


Kde lze najít informace o tomto softwaru pro zálohování a obnovu dat?

Dell má zálohování a informace Recovery Program na naší webové stránce umístěné zde . Kromě toho máme obnovení a Resinstall informace pro všechny operační systémy Windows v naší znalostní databázi articlce "Obnovit / Resintall Windows" - Klikněte si pro Obnovení a přeinstalování informací .

Zpět na začátek

ID článku: SLN128947

Datum poslední změny: 13.07.2016 03:24


Zhodnoťte tento článek

Přesné
Užitečné
Snadno srozumitelné
Byl tento článek užitečný?
Ano Ne
Zašlete nám svůj názor
Komentáře nesmí obsahovat tyto speciální znaky: <>() \
Je nám líto, ale náš systém zpětné vazby je v současné době mimo provoz. Zkuste to později.

Děkujeme za váš názor.