Databáze znalostí

Dell XPS 18 – obrazovka se nemusí otáčet podle očekáváníObrazovka tabletu Dell XPS 18 se v určitých polohách nemusí otáčet podle očekávání.


Problém:
Pokud je obrazovka tabletu XPS 18 v určitých polohách, nemusí se otáčet podle očekávání.

Popis:
Pokud se tablet XPS 18 používá s volitelnými nožkami v dolní poloze (s nožkami otevřenými na straně, která je nejvíce vzdálená od uživatele), nemusí se obrazovka automaticky otočit.Řešení:
Nejedná se o chybu systému. Toto chování je v souladu s požadavky společnosti Microsoft. Společnost Microsoft pro funkčnost rotace vyžaduje, aby byl systém zvednutý minimálně do úhlu 35 stupňů.Dolní poloha má přibližně 20 stupňů.Zvednutí systému do úhlu nejméně 35 stupňů umožní otočení obrazovky do požadované polohy. Pak lze systém vrátit do dolní polohy a začít používat.Pokud dochází k potížím s neuzamčením obrazovky při požadovaném otočení, pomocí funkce zámku zabraňte náhodnému otočení. Chcete-li uzamknout polohu obrazovky, potáhněte prstem zprava a vyberte možnosti Nastavení, Obrazovka, a pak stisknutím ikony obrazovky uzamkněte nebo odemkněte otáčení. Upozorňujeme, že ikona obrazovky a možnosti uzamknutí otočení nebudou k dispozici, pokud je zařízení nainstalováno do volitelného dokovacího stojanu.

ID článku: SLN129584

Datum poslední změny: 11.01.2016 09:47


Zhodnoťte tento článek

Přesné
Užitečné
Snadno srozumitelné
Byl tento článek užitečný?
Ano Ne
Zašlete nám svůj názor
Zpětná vazba obsahuje neplatný znak, neakceptované speciální znaky jsou <> () &#92;
Je nám líto, ale náš systém zpětné vazby je v současné době mimo provoz. Zkuste to později.

Děkujeme vám. Váš názor byl odeslán.