Databáze znalostí

Začínáme s tabletem Dell Venue 10 Pro 5056Tento článek vás provede vybalením tabletu Dell Venue 10 Pro 5056 a jeho prvním spuštěním.


 1. Najděte síťový adaptér a kabel s konektory USB a USB-C dodané s tabletem. Zapojte síťový adaptér do elektrické zásuvky a pak připojte kabel s konektorem USB-C do portu poblíž spodní části levého okraje tabletu Dell Venue 10 Pro 5056. Protože během dopravy tabletu mohlo dojít k vybití baterie, může být nutné před zapnutím tabletu nabít baterii.
  POZNÁMKA: Tablet se používá ve vodorovné pozici s webovou kamerou nahoře. Tlačítko napájení se nachází úplně vpravo na horním okraji a tlačítko Windows se nachází poblíž horní strany pravého okraje.

  Tablet zapnete stisknutím a podržením tlačítka napájení na 3–5 sekund a jeho následným uvolněním. Systém Windows se spustí za několik sekund.

  POZNÁMKA: Kroky uvedené níže jsou pro Windows 8.1.
 2. První okno, které se objeví, je nastavení regionu a jazyka. Pomocí rozevíracích nabídek můžete vybrat následující:
  • Země nebo region
  • Jazyk pro aplikace
  • Rozvržení klávesnice
  • Časové pásmo

   Po provedení všech nastavení klepněte na tlačítko Další.
 3. V dalším okně se zobrazí Licenční podmínky pro Microsoft Windows. Toto okno obsahuje úplné znění licenčního ujednání pro používání systému Windows. Jakmile budete připraveni pokračovat, klepněte na možnost Souhlasím.
 4. V dalším okně můžete nastavit aktualizace od společnosti Dell. Zadejte svou e-mailovou adresu (nemusí být stejná jako adresa pro přihlášení k účtu u společnosti Microsoft). Zaškrtnutím příslušných políček zvolte, zda si přejete dostávat automatické aktualizace od společnosti Dell a zda umožníte odesílat výrobní číslo tabletu podpoře společnosti Dell.
  Až provedete požadované nastavení, klepněte na tlačítko Další nebo také můžete tento krok Přeskočit.
 5. V dalším okně můžete zadat název pro tablet. Název, který zadáte, se bude zobrazovat v sítích a funguje stejně jako na každém notebooku a počítači se systémem Windows 8.1. Až zadáte název počítače, klepněte na tlačítko Další.
 6. V dalším okně můžete nastavit připojení k internetu. Systém Windows zobrazí seznam dostupných sítí WiFi. Pokud jste do tabletu vložili kartu SIM, v tomto okně se zobrazí také možnost připojení k širokopásmové síti. Po výběru sítě se zobrazí výzva k zadání hesla. Pokud máte po ruce bezdrátový směrovač (router), na kterém je tlačítko WPS (WiFi Protected Setup), postupujte podle pokynů pro připojení pomocí WPS.
 7. V dalším okně můžete vybrat, zda chcete použít Expresní nastavení, které zjednoduší nastavení, nebo chcete Přizpůsobit nastavení svého systému Windows v případě, že již máte zkušenost se systémem Windows 8 nebo 8.1.
 8. V dalším okně můžete nastavit účet systému Windows. Pokud již máte účet systému Windows, zadejte svou e-mailovou adresu a heslo. Na zadaný e-mail přijde zpráva s potvrzovacím kódem, který je nutné zadat v tabletu. Pokud nemáte účet systému Windows, můžete si v tomto okně účet založit.
 9. V dalším okně můžete zadat nastavení cloudové služby SkyDrive společnosti Microsoft. Údaje můžete bezpečně uložit ve službě SkyDrive a usnadnit tak zálohování a obnovu svých dat. Pokud chcete, můžete tento krok Přeskočit.
 10. Nyní by se mělo zobrazit moderní uživatelské rozhraní systému Windows 8.1. Klepnutím na dlaždici Plocha změníte styl systému Windows na tradiční plochu.ID článku: SLN299504

Datum poslední změny: 04.01.2016 08:03


Zhodnoťte tento článek

Přesné
Užitečné
Snadno srozumitelné
Byl tento článek užitečný?
Ano Ne
Zašlete nám svůj názor
Komentáře nesmí obsahovat tyto speciální znaky: <>() \
Je nám líto, ale náš systém zpětné vazby je v současné době mimo provoz. Zkuste to později.

Děkujeme za váš názor.