Baza wiedzy

Do mojego komputera firmy Dell nie były dołączone żadne dyski


Spis treści

  1. Dlaczego mój komputer Dell został dostarczony bez płyt?
  2. Gdzie można znaleźć informacje na temat tego oprogramowania do tworzenia i przywracania kopii zapasowej? Jak utworzyć płyty odzyskiwania systemu?

W tym artykule znajdują się informacje o tym, dlaczego do Twojego komputera nie był dołączony żaden dysk oraz jak korzystać z oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych oraz ich przywracania.


Dlaczego mój komputer Dell został dostarczony bez płyt?

Firma Dell chlubi się tym, że wsłuchuje się w głos swoich klientów. Firma Dell dąży do dostarczania najlepszych produktów i rozwiązań, a także stałego zaangażowania w ochronę środowiska. Sądzimy, że magazynowanie stosów płyt i szukanie ich, gdy są potrzebne, jest bardzo czasochłonne i zmniejsza wydajność działania. Opracowaliśmy dwa programy do tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych. Za pomocą tych narzędzi można tworzyć i przywracać kopie zapasowe na płycie lub w pamięci USB, według własnego uznania. Fabryczny obraz systemu można przywrócić z dysku twardego lub w niektórych przypadkach z płyty lub pamięci USB utworzonej przy użyciu tego oprogramowania.

Powrót do góry


Gdzie można znaleźć informacje na temat tego oprogramowania do tworzenia i przywracania kopii zapasowej?

Dell ma kopii zapasowych i odzyskiwania informacji o programie na naszej stronie znajduje tutaj . Oprócz tego mamy Restore i informacji Resinstall dla wszystkich systemów operacyjnych Windows w naszej wiedzy bazowej articlce "Restore / Resintall Windows"





Identyfikator artykułu: SLN128947

Data ostatniej modyfikacji: 13.07.2016 03:57


Oceń ten artykuł

Trafne
Przydatne
Łatwe do zrozumienia
Czy ten artykuł był przydatny?
Tak Nie
Wyślij nam swoją opinię
Komentarze nie mogą zawierać znaków specjalnych: <>()\
Niestety, nasz system przekazywania opinii jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Dziękujemy za uwagi.