Knowledge Base

Dell XPS 18 Ekranı Beklendiği Gibi DönemeyebilirDell XPS 18 ekranı, ekran belirli konumlardayken beklendiği gibi dönemeyebilir.


Sorun:
XPS 18 ekranı belirli konumlardayken ekran beklendiği gibi dönemeyebilir.

Açıklama:
XPS 18, isteğe bağlı katlama ayakları düşük konumdayken (ayaklar kullanıcıdan en uzak tarafta açıkken) ekran otomatik olarak dönemez.Çözüm:
Bu, sistemin bir hatası değildir. Ürün Microsoft gereksinimlerine uygun şekilde çalışmaktadır. Microsoft, dönüşün işlemesi için önce sistemin en az 35 derece yükseltilmesini gerektirir. Düşük konum yaklaşık 20 derecedir. Sistemin en az 35 derecelik bir açıya yükseltilmesi, ekranın istenen konuma döndürülmesine olanak tanır ve ekran daha sonra kullanım için düşük konuma döndürülebilir. Ekranın istenen dönüşte sabit durmamasıyla ilgili sorunlar yaşıyorsanız yanlışlıkla dönmesini önlemek için kilit özelliğini kullanın. Ekran konumunu kilitlemek için parmağınızı hızlıca sağdan içeri doğru kaydırın ve ayarlar, ekran seçeneğini belirleyin ve daha sonra, dönüşü kilitlemek veya dönüş kilidini açmak için ekran simgesine basın. Aygıt, isteğe bağlı bir yerleştirme standına takılıysa ekran simgesi ve dönüş kilidi seçeneklerinin sunulmayacağını unutmayın.

Article ID: SLN129584

Last Date Modified: 11/01/2016 10:02 AM


Rate this article

Accurate
Useful
Easy to understand
Was this article helpful?
Yes No
Send us feedback
Comments cannot contain these special characters: <>()\
Sorry, our feedback system is currently down. Please try again later.

Thank you for your feedback.