Knowledge Base

Windows 8'de Hesap Resmi, Kilit Ekranı ve Başlangıç Ekranı Duvar Kağıdı nasıl değiştirilir?Bu makalede "Windows 8'de Hesap Resmi, Kilit Ekranı ve Başlangıç Ekranı Duvar Kağıdını Değiştirme" hakkında bilgi sağlanmaktadır

 

 

Hesap Resmini Değiştirmek İçin:  

  1. Başlangıç Ekranını açmak için Windows tuşuna basın.
  2. Başlangıç ekranının sağ üst köşesindeki Kullanıcı Kutucuğuna tıklayın.
  3. Hesap Resmini Değiştir öğesini seçin.
  4. Sağlanan arka plan resimlerinden birine tıklayın ya da Gözat düğmesini kullanarak bilgisayarınızdan, Bing'den, SkyDrive'dan veya kameranızdan herhangi bir resim seçin.


Kilit Ekranı Resmini Değiştirmek İçin:
 
Kilit ekranı ayarları, bilgisayar ayar uygulamasında bulunur
 
  1. Uygulamaya erişmek için Ayarlar düğmesini açın (Windows Tuşu + I tuşuna basarak Windows'un herhangi bir yerinde Ayarlar düğmesini hızlıca açabilirsiniz)
  2. Bilgisayar Ayarlarını değiştir öğesini seçin.
3. Kişiselleştirme kategorisini ve ardından Kilit ekranı öğesini seçin.
4. Sağlanan arka plan resimlerinden birine tıklayın ya da Gözat düğmesini kullanarak bilgisayarınızdan, Bing'den, SkyDrive'dan veya kameranızdan herhangi bir resim seçin.Başlangıç Ekranı Duvar Kağıdını Değiştirmek İçin:
 
  1. Uygulamaya erişmek için Ayarlar düğmesini açın (Windows Tuşu + I tuşuna basarak Windows'un herhangi bir yerinde Ayarlar düğmesini hızlıca açabilirsiniz)
  2. Bilgisayar Ayarlarını Değiştir öğesini seçin
  3. Kişiselleştirme kategorisine tıklayın, Başlangıç Ekranına tıklayın ve arka plan resmi ve renk düzeni seçin.

 


Hızlı İpuçları içeriği, günlük olarak sorunların çözümü ile ilgilenen Dell Destek Uzmanları tarafından yayınlanır. Hızlı İpuçları, hızlı yayın sağlamak için sadece kısmi çözümler veya hala gelişmekte olan ya da başarıya ulaşacağının kanıtı olmayan geçici çözümler sunabilir. Hızlı İpuçları, Dell tarafından gözden geçirilmediği, doğrulanmadığı ve onaylanmadığı için gerekli önlemler alınarak kullanılmalıdır. Dell, müşterilerinin Hızlı İpuçları'nda verilen herhangi bir uygulama veya tavsiyeden kaynaklanan veri kaybı, kar kaybı veya gelir kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yaşadığı herhangi bir kayıptan sorumlu tutulamaz

Article ID: SLN284367

Last Date Modified: 14/05/2018 10:44 AM


Rate this article

Accurate
Useful
Easy to understand
Was this article helpful?
Yes No
Send us feedback
Comments cannot contain these special characters: <>()\
Sorry, our feedback system is currently down. Please try again later.

Thank you for your feedback.