Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Avocent - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC single-mode

Lägg till för att jämföra
AVOCENT CORPORATION
  • Tillverkarens artikelnummer LC-SM-SFP
  • Dell-del A8807624

Marknadspris 2.595,85 kr

Dell-pris 2.420,85 kr
Levereras om 3–5 veckor
Beställningskod a8807624
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Kontakt
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig!
08-58770527