Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell nätverks kabel OM4 MTP Crossover fiber kabel (optik krävs) - 50 M, kundpaket

Lägg till för att jämföra
Dell
  • Tillverkarens artikelnummer GH0WC
  • Dell-del 470-ABPZ
Den Dell nätverks fiberoptiska kabeln används för att länka dina fibernätverksenheter för att ge hög hastighet och möjlighet till anslutning över långa avstånd. 50 M-kabeln är utrustad med en MTP -kontakt i ena änden och en MTP -kontakt i andra änden.

...  Visa fler

Marknadspris 18.976,24 kr

Dell-pris 18.801,24 kr
Levereras om 6+ veckor
Beställningskod 470-abpz
Jämför produkter (0)
Dölj

Lägg till de produkter du vill jämföra och ta snabbt reda på vilken som passar dina behov bäst.

Jämför
0
Kontakt
Behöver du hjälp? Vi hjälper dig!
08-58770527