Postup zjištění stavu záruky

Postup zjištění stavu zárukyDalší informace o kontrole stavu vaší záruky, obnovení vaší záruky, převodu vlastnictví, podpoře pro mezinárodní záruku, podpoře pro záruku s ukončenou platností nebo registraci vašeho produktu Dell najdete v rozbalovacích částech.

Většina těchto informací je také dostupná na stránce ZÁRUČNÍ SLUŽBY A SLUŽBY PODPORY.


 
 • Stav záruky – Pokud se na váš produkt Dell vztahuje záruka, můžete její stav a datum vypršení její platnosti zkontrolovat zadáním výrobního čísla nebo detekovat výrobní číslo naším automatickým nástrojem.
 • Jak použít Můj účet na stránce podpory Dell v rámci služeb podpory – S nástrojem Můj účet lze skvěle spravovat produkty Dell, které vlastníte, a procházet přizpůsobené výsledky. Také umožňuje zakoupit prodloužení záruky nebo servisu (jsou-li dostupné ve vaší zemi) a sledovat stav servisních požadavků.
 • Správa záruky – V tomto videu se dozvíte, jak zjistit nadcházející konec platnosti vaší záruky Dell nebo servisní smlouvy. Jen několik kroků a budete si jisti, že váš produkt Dell je chráněn.
 • Prodlužte nebo upgradujte svou záruku – Záruky Dell lze obnovit tak, aby se vztahovaly na opravy hardwaru Dell nebo na náhradní díly.
  Poznámka: Obnovu záruky a její prodloužení nenabízíme ve všech zemích. V Tabulce 1 je seznam zemí, ve kterých nabízíme obnovu záruky a její prodloužení online pro vybrané produkty.
  Země nabízející obnovu záruky a její prodloužení
  Rakousko
  Belgie
  Brazílie
  Kanada
  Čína
  Česká republika
  Dánsko
  Finsko
  Francie
  Německo
  Řecko
  Indie
  Irsko
  Itálie
  Japonsko
  Lucembursko
  Malajsie
  Nizozemsko
  Norsko
  Polsko
  Portugalsko
  Singapur
  Slovensko
  Jihoafrická republika
  Jižní Korea
  Španělsko
  Švédsko
  Švýcarsko
  Tchaj-wan
  Thajsko
  Velká Británie
  Spojené státy americké
  Tabulka 1: Země nabízející obnovu záruky a její prodloužení
 
 • Na stránce se servisními smlouvami pro zákazníky z řad spotřebitelů najdete podrobný popis služeb vztahujících se na váš počítač i popis podpory, na kterou máte nárok.
  Poznámky:
  1. Budete přesměrováni na stránku v angličtině, kde můžete zvolit svůj region a zemi; informace o vaší záruce budou v místním jazyce.
  2. Po kliknutí na Vybrané smlouvy najdete seznam různých druhů záruk a služeb, které můžete mít k dispozici.
 • Nebo můžete také přejít na stránku pro zákazníky z řad obchodníků, kde můžete zkontrolovat podmínky své záruky nebo přejít ke službě, která vám umožní získat kopii faktury.
  Poznámka: Budete přesměrováni na stránku v angličtině, kde můžete zvolit svůj region a zemi; informace o vaší záruce budou v místním jazyce.
 • Převod vlastnictví a záruky – O převod záruky nebo vlastnictví můžete zažádat tehdy, pokud jste nedávno zakoupili nebo obdrželi použitý produkt Dell, prodali nebo darovali produkt Dell, stěhujete se/přestěhovali jste se do jiné země a potřebujete využívat naše služby v této oblasti nebo vlastníte produkt vyrobený společností, kterou společnost Dell nedávno získala. Také můžete požádat o trvalou změnu adresy vašich produktů Dell s výrobním číslem.
 • Registrace produktu – Pokud jste zakoupili počítač od maloobchodního prodejce, zaregistrujte si systém Dell, abyste mohli využívat naši prvotřídní přizpůsobenou podporu.
 • Další informace najdete v článku znalostní databáze Dell Knowledge Base Převod vlastnictví a průvodce maloobchodní registrací.

Pro váš počítač může být k dispozici mezinárodní podpora.

Na zahraničních cestách existují tři způsoby, jak získat technickou podporu:

 • Obraťte se na call centrum v zemi, kde se právě nacházíte.
 • V zahraničí se obraťte na call centrum své domovské země.
 • Obraťte se na mezinárodní podporu na čísle + 001 512-728-7424 (placený hovor, pouze anglicky).
Poznámka: Podrobnější informace a telefonní čísla mezinárodní podpory najdete na stránce mezinárodních služeb Dell, kde se nachází aktuální kontaktní seznam.

Společnost Dell vám kdykoli pomůže, a to i po vypršení platnosti vaší záruky.

 • Užitečné tipy a pokyny k provedení opravy vašeho počítače Dell po záruční době a další informace najdete v článku znalostní databáze Dell Knowledge Base Jak sjednat opravu systému Dell po záruční době.
 • Oprava a stav záruky Dell: V tomto videu najdete krátký přehled informací o záruce Dell a o opravách vašeho produktu po záruční době. Zjistěte více důležitých podrobností a také další možnosti hledání informací na webových stránkách společnosti Dell.
Další informace naleznete v následujících zdrojích:
 • ZÁRUČNÍ SLUŽBY A SLUŽBY PODPORY: Na této stránce můžete ověřit stav své záruky, obnovit záruku, převést vlastnictví nebo registrovat svůj produkt Dell.
 • Informace o záruce Dell: V tomto videu najdete krátký přehled informací k záruce Dell k vašemu produktu. Zjistěte více důležitých podrobností a také další možnosti hledání informací na webových stránkách společnosti Dell. Toto video se zaměřuje na oblasti Severní Ameriky (USA a Kanadu). Často kladené dotazy najdete na adrese https://pilot.search.dell.com/warranty.ID článku: SLN153567

Datum poslední změny: 23.05.2018 16:46


Zhodnoťte tento článek

Přesné
Užitečné
Snadno srozumitelné
Byl tento článek užitečný?
Ano Ne
Zašlete nám svůj názor
Komentáře nesmí obsahovat tyto speciální znaky: <>() \
Je nám líto, ale náš systém zpětné vazby je v současné době mimo provoz. Zkuste to později.

Děkujeme za váš názor.