Najczęściej zadawane pytania na temat pakietu Microsoft Office 365 na komputerze Dell

Najczęściej zadawane pytania na temat pakietu Microsoft Office 365 na komputerze DellTa instrukcja to seria najczęściej zadawanych pytań na temat nowego pakietu Microsoft Office 365. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi, poinformuj nas, korzystając z odnośników na dole strony.


Uwaga: jeśli chcesz zainstalować pakiet Microsoft Office 365 i znalazłeś się tutaj przez przypadek, skorzystaj z poniższego łącza:

Często zadawane pytania dotyczące pakietu Microsoft Office 365


Nowe produkty są zawsze wprowadzane pod kątem użytku domowego i biznesowego.

Produkty wymienione poniżej mogą być wykorzystywane w domu lub w małych firmach, w zależności od ograniczeń wyznaczonych przez daną licencję.

Produkt Office Gdzie mogę go używać?
Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych W domu
Office 365 University Tylko do użytku przez studentów, kadrę uniwersytecką i personel
Office Użytkowników Domowych i Uczniów 2013 W domu
Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2013 W domu lub do użytku biznesowego
Office Professional 2013 W domu lub do użytku biznesowego
Office 365 Small Business Premium Do użytku biznesowego
Word 2013 Aplikacje Office można zakupić jako osobne produkty lub jako część pakietu Office albo planu Office 365. Uprawnienia do użytkowania różnią się w zależności od rodzaju zakupionego produktu.
Excel 2013 Aplikacje Office można zakupić jako osobne produkty lub jako część pakietu Office albo planu Office 365. Uprawnienia do użytkowania różnią się w zależności od rodzaju zakupionego produktu.
PowerPoint 2013 Aplikacje Office można zakupić jako osobne produkty lub jako część pakietu Office albo planu Office 365. Uprawnienia do użytkowania różnią się w zależności od rodzaju zakupionego produktu.
Outlook 2013 Aplikacje Office można zakupić jako osobne produkty lub jako część pakietu Office albo planu Office 365. Uprawnienia do użytkowania różnią się w zależności od rodzaju zakupionego produktu.
OneNote 2013 Aplikacje Office można zakupić jako osobne produkty lub jako część pakietu Office albo planu Office 365. Uprawnienia do użytkowania różnią się w zależności od rodzaju zakupionego produktu.
Access 2013 Aplikacje Office można zakupić jako osobne produkty lub jako część pakietu Office albo planu Office 365. Uprawnienia do użytkowania różnią się w zależności od rodzaju zakupionego produktu.
Publisher 2013 Aplikacje Office można zakupić jako osobne produkty lub jako część pakietu Office albo planu Office 365. Uprawnienia do użytkowania różnią się w zależności od rodzaju zakupionego produktu.

Dzięki pakietowi Office 365 możesz:

 • Zwiększyć wydajność pakietu Office, na którym polegasz — pracuj z dowolnego miejsca dzięki zaufanym aplikacjom Office na ulubionych urządzeniach — komputerach i wybranych urządzeniach mobilnych.
 • Uzyskać dostęp do poczty e-mail i kalendarza w podróży — zapewnij wszystkim synchronizację dzięki poczcie e-mail klasy biznesowej i współdzielonych kalendarzach, do których współpracownicy mogą uzyskać dostęp przy biurku lub w podróży.
 • Utworzyć stronę internetową dotyczącą własnej marki — wprowadź na rynek swoją firmę dzięki łatwej w konfiguracji i aktualizacji stronie internetowej — bez żadnych opłat za hosting.
 • Łatwo przeprowadzać konferencje — połącz się natychmiast lub skonfiguruj spotkania online dzięki wideokonferencji HD z wieloma użytkownikami, sporządzaniu notatek w czasie rzeczywistym i udostępnianiu ekranu.
 • Pracować wydajniej dzięki udostępnianiu plików — współpracuj z członkami zespołu, partnerami i klientami przy użyciu dokumentów, które zawsze są aktualne i dostępne z dowolnego miejsca.
 • Używać pakietu Office w podróży — zachowaj produktywność i nigdy nie przegap spotkania, nawet w podróży. Uzyskaj dostęp, edytuj i wyświetlaj dokumenty Word, Excel i PowerPoint na iPhone’ach, telefonach z systemem Android i telefonach z systemem Windows. Używaj aplikacji OneNote, OWA, Lync Mobile i SharePoint Newsfeed na większości urządzeń.
 • Bezpieczeństwo i prywatność — Twoje dane należą tylko do Ciebie. Firma Microsoft nie skanuje wiadomości e-mail i dokumentów w celach marketingowych. Jest to lider branży w zakresie prywatności, przejrzystości, bezpieczeństwa i zgodności.
 • Poszerzyć zasięg dzięki aplikacjom Office Web — twórz, przechowuj, edytuj i udostępniaj dokumenty Office online, aby mieć do nich dostęp w dowolnym miejscu i podzielić się nimi ze współpracownikami.

Możesz:

 • Natychmiast go skonfigurować i używać.
 • Szybko go zainstalować i wdrożyć.
 • Skonfigurować konta nowych użytkowników w kilka sekund.
 • Automatycznie uzyskiwać dostęp do aktualizacji, aby niezbędne narzędzia Office były zawsze aktualne.
 • Pracować z dowolnego miejsca.
 • Uzyskać wirtualny dostęp z każdego miejsca na wybranych urządzeniach mobilnych.
 • Pracować na plikach pakietu Office w trybie online lub offline.
 • Automatycznie tworzyć kopię zapasową wszystkich plików.
 • Być chronionym dzięki wbudowanym zabezpieczeniom przed złośliwym oprogramowaniem i spamem.
 • Liczyć na gwarantowany czas pracy bez przestojów rzędu 99,9%, zabezpieczony pod względem finansowym przez umowę SLA z firmą Microsoft.
 • Skierować zasoby IT do pracy na innymi projektami.

Zapoznaj się z poniższą tabelą. Przejdź do strony pakietu Microsoft Office, aby dowiedzieć się więcej na temat cen w swoim regionie.

Małe i średnie firmy Rozwiązania dla przedsiębiorstw
Office 365
Małe przedsiębiorstwa
Office 365
Małe przedsiębiorstwa
Wersja Premium
Office 365
Średnie firmy
Hostowana poczta e-mail
Exchange
Online (plan 1)
Office 365
Enterprise E1
Office 365
Enterprise E3
Maksymalna liczba użytkowników 25 użytkowników 25 użytkowników 25 użytkowników Bez limitu Bez limitu Bez limitu
Aplikacje pakietu Office
Subskrypcja pakietu Office maksymalnie na 5 komputerów PC/Mac na użytkownika.
Hostowana poczta e-mail
Uzyskaj dostęp do poczty klasy biznesowej, współdzielonych kalendarzy, 50 GB miejsca na przechowywanie danych na użytkownika i możliwość używania własnej nazwy domeny.
Konferencje sieciowe, obecność i błyskawiczne wiadomości
Przeprowadzaj spotkania przez Internet dzięki wideokonferencjom w jakości HD, udostępnianiu ekranu i błyskawicznym wiadomościom. Współdzielona obecność, błyskawiczne wiadomości i rozmowy audio z użytkownikami Skype.
Proste udostępnianie plików
Usługa OneDrive Pro zapewnia każdemu użytkownikowi 25 GB osobistego magazynu, do którego może uzyskać dostęp z dowolnej lokalizacji, i zsynchronizować go ze swoim komputerem. Łatwe wewnętrzne i zewnętrzne udostępnianie plików oraz możliwość określenia, kto ma uprawnienia do ich wyświetlenia i edytowania.
Publiczna witryna internetowa
Wprowadź na rynek swoją firmę dzięki stronie internetowej, która jest łatwa w konfiguracji, korzystając z własnej nazwy domeny — bez żadnych dodatkowych opłat za hosting.
Ochrona przed spamem i złośliwym oprogramowaniem
Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i filtrowanie antyspamowe klasy Premium.
Wsparcie społecznościowe i telefoniczne
Internetowe i telefoniczne wsparcie techniczne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w zakresie IT.
Gwarantowany czas pracy bez przestojów rzędu 99,9%
Uzyskaj spokój ducha, wiedząc, że Twoje usługi są zawsze dostępne z gwarantowanym czasem pracy bez przestojów rzędu 99,9%, zabezpieczonym pod względem finansowym przez umowę SLA.
Witryna intranetowa dla Twoich zespołów
Witryny SharePoint zapewniają przestrzenie robocze wraz z możliwością dostosowania ustawień zabezpieczeń dla poszczególnych zespołów w organizacji.
Office Web Apps
Twórz i edytuj pliki Word, Excel, PowerPoint i OneNote za pomocą przeglądarki internetowej.
Widok
Załączniki
tylko
Skrzynki pocztowe w firmie
Przechowuj i udostępniaj wiadomości e-mail i dokumenty w folderach dotyczących określonych projektów, ułatwiając współpracę zespołowi.
Pakiet Office Mobile dla iPhone’ów i urządzeń z systemem Android
Uzyskaj dostęp, edytuj i wyświetlaj dokumenty Word, Excel i PowerPoint na iPhone’ach i telefonach z systemem Android.
Inne aplikacje mobilne
Uzyskaj dostęp, edytuj i wyświetlaj dokumenty Word, Excel i PowerPoint na telefonach z systemem Windows. Używaj aplikacji OneNote, OWA, Lync Mobile i SharePoint Newsfeed na większości urządzeń.
Integracja z usługą Active Directory
Zarządzaj danymi logowania i uprawnieniami użytkowników. Jedne logowanie i synchronizacja dzięki usłudze Active Directory.
Sieć społecznościowa przedsiębiorstwa
Sieć społecznościowa przedsiębiorstwa z zaawansowanym wsparciem, bezpieczeństwem, administracją i integracją.
Zaawansowana poczta e-mail
Archiwizacja, możliwości w zakresie prawnego obowiązku przechowywania dokumentów oraz nielimitowane miejsce na przechowywanie.
Centrum zbierania elektronicznych materiałów dowodowych
Narzędzia służące do wspierania zgodności. Wyszukuj informacje na stronach internetowych SharePoint i w skrzynkach pocztowych Exchange.
Zaawansowane funkcje głosowe
Obsługa hostowanej poczty głosowej z funkcją automatycznej obecności.
Inteligencja biznesowa
Twórz interaktywne pulpity z wieloma źródłami danych oraz zarządzaj nimi.

Znane aplikacje pakietu Office, takie jak Word, Excel i PowerPoint, mają nowe funkcje, które pomagają tworzyć, komunikować się i pracować w jeszcze wydajniejszy sposób z dowolnego miejsca.

Oprócz aktualizacji standardowych pakietów Office, firma Microsoft opracowała nowe wersje subskrypcji dla użytkowników domowych i szkół. Można z nich korzystać w sposób podobny do tego, w jaki używasz pakietu Office obecnie. Każda z tych subskrypcji obejmuje najnowsze wersje aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, dla komputerów PC lub Mac. Dodatkowo dostępne są usługi takie jak minuty Skype na połączenia międzynarodowe i magazyn online w usłudze OneDrive.

Subskrybenci otrzymują również prawa do aktualizacji wersji w przyszłości oraz uprawnienia do użytkowania oprogramowania na wielu komputerach PC lub Mac i wybranych urządzeniach mobilnych. Aplikacji pakietu Office można używać na komputerach PC i Mac oraz innych urządzeniach, w zależności od platformy.

Zapoznaj się z poniższymi tabelami.

 • - Udoskonalone funkcje.
 • - Dostępne funkcje.
Usługi Office 365
Premium dla Użytkowników Domowych
Office
2010
Office
2007
Pakiet Office na wielu urządzeniach
Zainstaluj pakiet Office maksymalnie na pięciu komputerach PC i Mac oraz na wybranych urządzeniach mobilnych, jeśli są dostępne.
Spersonalizowane doświadczenie
Aplikacje, ustawienia użytkownika i dokumenty dostępne w dowolnym momencie.
Pakiet Office na żądanie
Jeśli nie przebywasz w pobliżu swojego komputera, przesyłaj pełne wersji aplikacji Office do dowolnego komputera z systemem Windows, połączonego z Internetem.
Minuty Skype™ na połączenia międzynarodowe
Pozostań w kontakcie dzięki 60 minutom miesięcznie na połączenia Skype na telefony do ponad 40 krajów.
Łatwa subskrypcja roczna
Ciągły dostęp do usługi aktualizacji, instalacji na wielu urządzeniach i Office na żądanie.
Funkcje obsługiwane między aplikacjami Office 365
Premium dla Użytkowników Domowych
Office
2010
Office
2007
Office Web Apps
Udostępniaj dokumenty w Internecie w ramach usługi OneDrive i zapraszaj innych do ich sprawdzenia lub podstawowego edytowania.
OneDrive
Domyślnie zapisuj dokumenty online dzięki usłudze OneDrive w celu uzyskania łatwego dostępu z dowolnego miejsca.
Uproszczone udostępnianie
Pracuj wspólnie nad dokumentami poprzez przesłanie łącza, zarządzając tylko jedną wersją pliku.
Ekran startowy
Uzyskaj łatwy dostęp do szablonów i ostatnio otwieranych dokumentów.
Optymalizacja pod kątem obsługi dotykowej i rysika
Pracuj nad dokumentami na urządzeniach obsługujących funkcję dotyku w taki sam łatwy sposób, jak podczas korzystania z klawiatury i myszy.
Funkcje aplikacji Word Office 365
Premium dla Użytkowników Domowych
i
Office 2013
Klient
Office
2010
Office
2007
Tryb czytania
Ciesz się przejrzystym, wygodnym widokiem do czytania na dużych i małych ekranach.
Konwersja odwrotna pliku PDF
Otwieraj dokumenty PDF w aplikacji Word, aby tworzyć własne dokumenty Word o świetnym wyglądzie.
Aktywny układ
Przeciągnij obraz w dokumencie Word, a tekst przestawi się samodzielnie w czasie rzeczywistym.
Komentarze zwrotne
Odpowiadaj na komentarze i wyświetlaj istotne konwersacje z wieloma wątkami obok tekstu.
Funkcje aplikacji Excel Office 365
Premium dla Użytkowników Domowych
i
Office 2013
Klient
Office
2010
Office
2007
Wypełnianie błyskawiczne
Łatwo formatuj, zmieniaj i wyodrębniaj informacje z importowanych danych.
Szybka analiza
Zastosuj szybkie formatowanie, korzystając z tabeli przestawnych, formatowania warunkowego i wykresów przebiegu w czasie.
Zalecane wykresy
Uzyskaj podgląd zalecanych wykresów, które są najlepsze dla Twoich danych, a następnie wybierz dowolny z nich.
Sterowanie formatowaniem wykresu
Dostosuj tytuł, układ i inne elementy wykresu w szybki i łatwy sposób.
Funkcje aplikacji PowerPoint Office 365
Premium dla Użytkowników Domowych
i
Office 2013
Klient
Office
2010
Office
2007
Warianty motywów
Zmień wygląd i sposób korzystania ze swoich slajdów za pomocą jednego kliknięcia.
Powiększenie slajdu
Funkcja powiększenia jest dostępna na slajdzie w celu zwrócenia uwagi odbiorców na wykres lub grafikę podczas prezentacji.
Nawigacja po slajdach
Poruszaj się między slajdami, podczas gdy odbiorcy widzą tylko aktualnie prezentowany slajd.
Łącz kształty
Twórz niestandardowe kształty i grafiki za pomocą narzędzi do łączenia, dzielenia, przecinania i pomniejszania dwóch dowolnych kształtów.
Funkcje aplikacji OneNote Office 365
Premium dla Użytkowników Domowych
i
Office 2013
Klient
Office
2010
Office
2007
OneNote
Przekształć swój tablet w potężną maszynę do sporządzania notatek i w pełni wykorzystaj nowe funkcje systemu Windows 8.
Cyfrowy notatnik
Zapisz szereg informacji, takich jaktekst, dźwięk, nagrania wideo i przycięte strony internetowe w jednym miejscu.
Osadzanie plików
Dodawaj dokumenty i inne pliki do notatek, a następnie wyświetlaj pogląd zawartości dołączonych plików.
Pisanie odręczne
Rysuj, kasuj, edytuj i przekształcaj cyfrowe pismo ręczne na tekst.
Funkcje aplikacji Outlook Office 365
Premium dla Użytkowników Domowych
i
Office 2013
Klient
Office
2010
Office
2007
Funkcja podglądu
Rzuć okiem na listę, zaplanowane spotkania lub kontakty bez przełączania się między ekranami lub utraty zawartości.
Odpowiedź w tekście
Odpowiadaj na wiadomości e-mail za pomocą jednego kliknięcia i odhaczaj szybkie odpowiedzi na liście.
Karta Kontakty
Wyświetlaj wiele aktualizacji z portalu LinkedIn, Facebook i innych sieci społecznościowych w aplikacji Outlook.
Łącznik z sieciami społecznościowymi
Wyświetlaj aktualizacje społeczności z portalu LinkedIn, Facebook i innych sieci społecznościowych w aplikacji Outlook.
Z
Pobieranie
Funkcje aplikacji Publisher Office 365
Premium dla Użytkowników Domowych
i
Office 2013
Klient
Office
2010
Office
2007
Zamiana obrazów
Importuj wszystkie obrazy na pojedynczą kanwę i łatwo je zamieniaj.
Obrazy online
Wyszukaj albumy na Facebooku lub w innych sieciach społecznościowych i dodaj je do swojego układu.
Scalanie wiadomości e-mail
Spersonalizuj newslettery, karty i wiadomości e-mail przy użyciu niestandardowych zdjęć i łączy.
Zapisywanie w formatach PDF i XPS
Zapisuj pliki w formatach PDF i XPS oraz wysyłaj je bezpośrednio w wiadomości e-mail jako załączniki bez konieczności wcześniejszego zapisywania.

Pakiet Office obsługuje obecnie komputery PC z systemem Windows 7 lub nowszym.

Pakiet Office zapewnia następujące aplikacje.

 • Office Mobile — pakiet jest obecnie dostępny na wybranych modelach iPhone’ów oraz wstępnie zainstalowany na telefonach z systemem Windows Phone 8. Office Mobile umożliwia wyświetlanie zawartości utworzonej za pomocą pakietu Office oraz jej edytowanie w podróży. Pakiet Office Mobile na iPhone’a jest dostępny bezpłatnie dla subskrybentów pakietu Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych i Office 365 ProPlus i można go pobrać ze sklepu Apple App Store. Po zalogowaniu się na konto Office 365 możesz wyświetlać dokumenty Word, Excel i PowerPoint z każdego miejsca. Office Mobile pozwala także na zachowanie zawartości i formatowania w niezmienionym stanie, aby dokument nadal wyglądał świetnie po otworzeniu go na komputerze PC.

Dowolny plan subskrypcji Office 365 obejmuje pełen zakres aplikacji dla pulpitu z pakietu Office 2013, który zawiera także licencję na pakiet Office Mobile. Są to następujące plany:

 • Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych.
 • Office 365 Small Business Premium.
 • Office 365 Midsize Business.
 • Office 365 Enterprise E3 i E4.
 • Office 365 Education A3 i A4.
 • Office 365 ProPlus.
 • Office 365 University.

Dostępne są również plany Office 365 dla instytucji rządowych, które obejmują pakiet Office Mobile.

Dodatkowo subskrypcje próbne Office 365 umożliwiają aktywację pakietu Office Mobile. Aby aktywować pakiet Office Mobile, należy zalogować się, korzystając z subskrypcji Office 365.

Pamiętaj, że subskrypcja Office 365 nie jest wymagana do aktywacji i użytkowania pakietu Office Mobile na telefonach z systemem Windows Phone 8.

 • Outlook Mobile — system Windows Phone 8 zawiera wstępnie zainstalowaną wersję aplikacji Outlook, którą można wykorzystać do uzyskania dostępu do usługi Outlook.com, pakietu Office 365 lub poczty e-mail Exchange.
 • OneNote — możesz korzystać z aplikacji mobilnej OneNote, aby uzyskać dostęp do swoich notatek w podróży. Ta aplikacja jest dostępna na telefonach z systemem Windows Phone 8 i Android oraz na iPhone’ach i iPadach.
 • Lync Mobile — jeśli Twoja organizacja używa najnowszej wersji aplikacji Lync, możesz korzystać z mobilnej aplikacji Lync, aby pozostać w kontakcie podczas pracy na urządzeniu mobilnym. Ta aplikacja jest dostępna na telefonach z systemem Windows Phone 8 i Android oraz na iPhone’ach i iPadach.
 • SharePoint Newsfeed — jeśli Twoja organizacja używa najnowszej wersji aplikacji SharePoint, możesz korzystać z mobilnej aplikacji SharePoint Newsfeed, aby uzyskać dostęp do aktualności z urządzenia mobilnego. Ta aplikacja jest dostępna na telefonach z systemem Windows Phone 8 oraz na iPhone’ach i iPadach.

Aby pomyślnie uruchomić pakiet Office na komputerze PC, wymagany jest system Windows 7, 8 lub nowszy.

Pakiet Office 365 pozostaje świetnym rozwiązaniem dla biznesu dzięki planom opracowanym dla firm, niezależnie od ich wielkości — począwszy od konsultantów, aż po przedsiębiorców.

Nowym elementem w tej wersji jest pakiet Office 365 Small Business Premium, który został stworzony pod kątem firm zatrudniających od 1 do 10 pracowników.

Pakiet Office 365 został poszerzony w celu uwzględnienia nowych planów w szczególności przeznaczonych do użytku w domach i szkołach — Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych i Office 365 University.

Microsoft Office to nadal nazwa, której używamy do określenia naszego znanego oprogramowania gwarantującego wysoką produktywność.

Pakiety Office zawierają standardowe aplikacje, takie jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook. W tej wersji wszystkie pakiety Office 2013, takie jak Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2013, zawierają najnowsze wersje aplikacji Office przeznaczone do użytku na jednym komputerze.

Używamy nazwy Office 365 dla produktów, które obejmują funkcje dostępne w Internecie i przeznaczone do użytku domowego, takie jak dodatkowy magazyn online w usłudze OneDrive lub rozmowy dzięki minutom Skype na połączenia międzynarodowe. Plany biznesowe Office 365 obejmują funkcje dla firm, takie jak konferencje internetowe przy użyciu aplikacji Lync lub hostowana poczta e-mail. Wszystkie produkty Office 365, takie jak Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych, Office 365 University i Office 365 Small Business Premium są płatne na podstawie subskrypcji. Warunki subskrypcji różnią się w zależności od produktu.

Większość planów Office 365 obejmuje także pełne wersje aplikacji z pakietu Office 2013, który użytkownicy mogą zainstalować na wielu komputerach i urządzeniach. Aktywni subskrybenci otrzymają także uprawnienia do przyszłych aktualizacji jako korzyść zapewnianą w ramach subskrypcji.

Uprawnienia różnią się w zależności od produktu.

Konto Microsoft to połączenie adresu e-mail i hasła, którego używasz do zalogowania się do takich usług, jak Hotmail, Messenger, OneDrive, Windows Phone, Xbox LIVE lub Outlook.com. Jeśli używasz adresu e-mail i hasła do zalogowania się do tych lub innych usług, posiadasz już konto Microsoft, lecz możesz także utworzyć nowe konto. To konto było wcześniej znane pod nazwąMicrosoft Passport.

Co to jest konto Microsoft?

W przypadku tej wersji pakietu Office musisz się zalogować za pomocą konta Microsoft, aby rozpocząć subskrypcję pakietu Office oraz zainstalować oprogramowanie Office i zarządzać nim.

Niektóre korzyści płynące z subskrypcji, takie jak dodatkowy magazyn w usłudze OneDrive, są powiązane z kontem Microsoft używanym do zarządzania subskrypcją.

Za każdym razem, gdy chcesz zainstalować pakiet Office na innym komputerze PC lub Mac, wybierz nowy język do instalacji lub dokonaj innych zmian na koncie. Przejdź do strony internetowej www.office.com/myaccount i zaloguj się za pomocą konta Microsoft.

Uwaga: konto Microsoft używane do zarejestrowania się w ramach pakietu Office jest tym samym kontem, z którego korzystasz w celu zarządzania subskrypcją pakietu Office.

Zaloguj się, aby zarządzać subskrypcją pakietu Office na stronie internetowej www.office.com/myaccountŁącze zewnętrzne .

Po prostu kliknij to łącze i wypełnij formularz na stronie internetowejŁącze zewnętrzne, a firma Microsoft zajmie się resztą.

Pakiet Office na żądanie jest dostępny wraz z kilkoma subskrypcjami Office 365, w tym Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych, Office 365 University i Office 365 Small Business Premium. Pozwala on na korzystanie z aplikacji Office na komputerach, na których pakiet Office nie jest zainstalowany.

Na przykład komputer w bibliotece czy centrum biznesowym lub taki, który pożyczono od przyjaciela.

Aplikacje, których chcesz używać, takie jak Word lub Excel, są przesyłane na komputer, a nie instalowane na nim na stałe. Prędkość przesyłania zależy od przepustowości łącza internetowego. Aplikacje te nie będą dostępne dla innych użytkowników tego komputera po ich zamknięciu. Dokumenty zapisane za pomocą usługi OneDrive również nie będą już dostępne dla innych użytkowników, o ile nie zapisano ich lokalnej wersji na komputerze.

Możesz korzystać z usługi Office na żądanie na komputerze, który jest podłączony do Internetu i ma zainstalowany system Windows 7 lub nowszy.

Jeśli posiadasz subskrypcję Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych lub Office 365 University, możesz utworzyć nowy dokument za pomocą usługi Office na żądanie poprzez przejście do strony internetowej www.office.com i zalogowanie się przy użyciu konta Microsoft.

W zakładce MÓJ PAKIET OFFICE kliknij opcję Utwórz nowy dla aplikacji, której chcesz używać.

Możesz rozpocząć pracę nad nowym dokumentem w zaledwie kilka sekund — nawet przed zakończeniem przesyłania wszystkich funkcji. Możesz także uzyskać dostęp do istniejących dokumentów za pomocą pakietu Office na żądanie, korzystając z witryny Office.com lub usługi OneDrive. Zaloguj się przy użyciu konta Microsoft i otwórz dokument, nad którym chcesz pracować.

Jeśli masz subskrypcję Office 365 Small Business Premium, możesz skorzystać z pakietu Office na żądanie poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie internetowej www.office.com na komputerze bez zainstalowanego pakietu Office. Przejdź do programu SharePoint i otwórz plik, nad którym chcesz pracować, wybierając opcję edycji dokumentu w aplikacji.

Aplikacje Office Web Apps są przeznaczone do szybkiego wyświetlania i edytowania, a pakiet Office na żądanie zapewnia dostęp do pełnych wersji aplikacji z pakietu Office.

Aplikacje Office Web Apps są dostępne w różnych systemach operacyjnych, urządzeniach i przeglądarkach, zapewniając dostęp do narzędzi Office i dokumentów w przypadku pracy na komputerze bez systemu Windows 7 lub z jego wcześniejszą wersją oraz na innych platformach (system Linux lub tablety z systemem innym niż Windows).

OneDrive to usługa przechowywania danych online, która umożliwia przesyłanie plików do chmury i uzyskiwanie do nich dostępu z komputera lub telefonu. Możesz używać usługi OneDrive do przechowywania dokumentów, notatek, zdjęć, muzyki, filmów i innych typów plików.

Usługa OneDrive ułatwia udostępnianie. Możesz wysyłać zdjęcia i pliki za pomocą poczty e-mail, przesyłać skrócone łącza do nich w wiadomości tekstowej lub udostępniać je na portalach społecznościowych, stronie internetowej albo blogu. Prosto z usługi OneDrive.

Istnieje również możliwość zainstalowania aplikacji OneDrive w wersji na pulpit, aby utworzyć folder na komputerze w celu zapewnienia automatycznej synchronizacji z folderem w chmurze i uzyskania dostępu do plików offline.

Użytkownicy usługi OneDrive otrzymują 7 GB miejsca na przechowywanie za darmo. W razie potrzeby istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca. Użytkownicy z aktywną subskrypcją Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych lub Office 365 University otrzymują dodatkowe 20 GB miejsca na przechowywanie danych w usłudze OneDrive na subskrypcję. Dodatkowe miejsce na przechowywanie nie jest dostępne w ramach okresów próbnych.

Uwaga: dodatkowe 20 GB miejsca na przechowywanie danych w usłudze OneDrive jest przypisywane do konta OneDrive powiązanego z kontem Microsoft, użytego do utworzenia konta subskrypcji pakietu Office 365.

Użytkownicy z aktywną subskrypcją Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych lub Office 365 University otrzymują 20 GB miejsca na przechowywanie danych w ramach usługi OneDrive, oprócz bezpłatnej lub płatnej pamięci zapewnianej przez usługę OneDrive. Jest to powiązane z kontem Microsoft, które zostało użyte do konfiguracji subskrypcji pakietu Office 365.

Zaloguj się do usługi Office za pomocą tego konta Microsoft, aby uzyskać dostęp do dodatkowego miejsca na przechowywanie danych dzięki usłudze OneDrive.

Niemniej jednak inni użytkownicy komputera korzystający z subskrypcji Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych mogą uzyskać dostęp jedynie do 7 GB darmowego miejsca na przechowywanie na użytkownika dzięki usłudze OneDrive i dokupić dodatkowe miejsce, jeśli to konieczne. Będą oni musieli utworzyć nowe konto lub zalogować się za pomocą istniejącego osobistego konta Microsoft.

Tylko jeśli utworzono folder OneDrive na pulpicie za pomocą aplikacji w wersji na pulpit, w przeciwnym razie dokumenty będą dostępne wyłącznie online, o ile nie zapisano ich lokalnie.

Dokumenty będą dostępne w celu udostępniania i pobierania. Jeśli przekroczono bezpłatny limit miejsca na przechowywanie wynoszący 7 GB, nie będzie można dodać kolejnych dokumentów. Dostępna będzie możliwość uzyskania dostępu i edytowania dokumentów zapisanych w usłudze OneDrive za pomocą aplikacji Office Web Apps. Możesz zapisać dokumenty znajdujące się w usłudze OneDrive na innym komputerze lub nośniku w dowolnym momencie.

Zasadniczo oznacza to, że na koniec okresu subskrypcji miejsce na przechowywanie zostanie zmniejszone z 20 GB do 7 GB. Pliki nie zostaną usunięte, nawet jeśli ich rozmiar przekracza 7 GB, lecz nie będzie można dodawać plików, aż do momentu zwolnienia pamięci do poziomu poniżej 7 GB poprzez zapisanie dokumentów w innym miejscu.

Skype to usługa online, która umożliwia dzwonienie do przyjaciół, rodziny lub współpracowników za pośrednictwem Internetu — przy użyciu komputera, telefonu lub innych urządzeń mobilnych.

Dzięki kontu Skype możesz bezpłatnie dzwonić, przeprowadzać rozmowy wideo lub wysyłać błyskawiczne wiadomości do innych osób, a minuty Skype na połączenia międzynarodowe pozwalają na dzwonienie do przyjaciół i rodziny, posiadających lub nie posiadających konta Skype, na telefony komórkowe i stacjonarne.

Możesz skorzystać z minut Skype na połączenia międzynarodowe do dzwonienia do przyjaciół lub rodziny, posiadających lub nie posiadających konta Skype, na telefony komórkowe i stacjonarne. Wybierz numer za pomocą aplikacji Skype i zadzwoń do przyjaciół i rodziny na ich telefony.

Każda aktywna subskrypcja Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych i Office 365 University umożliwia wykorzystanie 60 minut na rozmowy międzynarodowe przy użyciu aplikacji Skype. Można je zużyć na wykonywanie połączeń za pośrednictwem usługi Skype do ponad 60 krajów/regionów.

Minuty na połączenia międzynarodowe wykonywane za pomocą aplikacji Skype zostaną przypisane do nowego lub istniejącego konta Skype. Każdego miesiąca otrzymasz 60 minut na połączenia międzynarodowe przy użyciu aplikacji Skype. Przydział minut Skype na połączenia międzynarodowe jest resetowany każdego miesiąca. Na numery specjalne, premium i nieokreślone pod względem geograficznym nie można dzwonić, korzystając z minut Skype na połączenia międzynarodowe. Połączenia na telefony komórkowe można wykonywać wyłącznie do wybranych krajów.

Minuty Skype na połączenia międzynarodowe zostaną powiązane z kontem Skype, które wybierzesz. Może to być istniejące konto Skype lub możesz utworzyć nowe konto. Aby aktywować minuty Skype na połączenia międzynarodowe, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

1. Zaloguj się na stronie internetowej www.office.com/myaccountŁącze zewnętrzne za pomocą konta Microsoft, którego użyto do konfiguracji subskrypcji Office 365.

2. Kliknij opcję Aktywuj minuty Skype na połączenia międzynarodowe. Na stronie, która się pojawi, można wykonać dwie czynności.

 • Jeśli nie masz konta Skype lub chcesz utworzyć nowe konto Skype, kliknij opcję Utwórz konto Skype. Następnie powróć do strony www.office.com/myaccountŁącze zewnętrzne i kliknij opcję Aktywuj.
 • Jeśli masz już konto Skype, do którego chcesz przypisywać minuty, kliknij opcję Aktywuj i zaloguj się na istniejące konto Skype.

3. Na stronie www.office.com/myaccountŁącze zewnętrzne wyświetli się potwierdzenie, gdy minuty zostaną aktywowane.

Możesz zmienić konto Skype przypisane do minut Skype na połączenia międzynarodowe tylko raz w roku. Aby to zrobić, musisz dezaktywować minuty Skype na połączenia międzynarodowe na istniejącym koncie, a następnie przypisać je do nowego lub innego konta Skype.

1. Przejdź do strony internetowej www.office.com/deactivateskypeŁącze zewnętrzne

 1. Jeśli to konieczne, zaloguj się na konto Microsoft, którego użyto do rozpoczęcia subskrypcji.

 2. Kliknij opcję Dezaktywuj.

2. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, które zostały wykonane podczas aktywacji minut Skype na połączenia międzynarodowe.

Tak. Minuty Skype na połączenia międzynarodowe działają z istniejącymi planami Skype, jeśli wybierzesz ten plan w ramach pakietu Office 365.

Z minut Skype na połączenia międzynarodowe można korzystać na każdym urządzeniu, na którym zainstalowano aplikację Skype. Może to być telefon komórkowy, tablet, telewizor lub inne urządzenie mobilne, w zależności od dostępności w danym kraju/regionie.

Obecnie dostępne są następujące kraje/regiony.

 • Telefony stacjonarne i komórkowe — Kanada, Guam, Hong Kong SAR, Portoryko, Singapur, Tajlandia i Stany Zjednoczone.
 • Tylko telefony stacjonarne — Andora, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Brunei, Bułgaria, Chile, Chiny, Chorwacja, Kolumbia (bez Lex), Kostaryka, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Gwadelupa, Węgry, Islandia, Indonezja (Dżakarta), Irlandia, Izrael, Włochy, Japonia, Korea, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malezja, Malta, Meksyk, Maroko, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Panama, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Turcja, Wielka Brytania i Wenezuela.
 • Kraje/regiony, z których nie można wykonywać połączeń — Algieria, Armenia, Azerbejdżan, Bahrajn, Bangladesz, Białoruś, Chiny, Wybrzeże Kości Słoniowej, Egipt, Ghana, Indie, Kazachstan, Korea, Kuwejt, Liban, Libia, Maroko, Namibia, Pakistan, Katar, Rosja, Tajwan, Tunezja i Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Uwaga: numery specjalne, premium i nieokreślone pod względem geograficznym nie są objęte planem minut Skype na połączenia międzynarodowe. Ponadto nie można wykonywać połączeń alarmowych.

Usługa Skype oferuje rozwiązania przedpłacone i opcje subskrypcji w celu uzupełnienia minut Skype na połączenia międzynarodowe.

Odwiedź stronę internetową www.skype.comŁącze zewnętrzne, aby dowiedzieć się więcej.

Pakiet Office 365 University to czteroroczna subskrypcja dla stacjonarnych i zaocznych studentów, kadry uniwersyteckiej i personelu w akredytowanych instytucjach. Użytkownicy, którzy ukończyli już studia, nie mogą skorzystać z tego pakietu.

Po zakupie subskrypcji Office 365 University u autoryzowanego sprzedawcy połącz się z Internetem w celu zweryfikowania uprawnień, aby aktywować pakiet Office. Użytkownik podlega również zobowiązaniom wynikającym z umowy EULA dotyczącej pakietu Office 365 University i będzie trzeba zaakceptować jej warunki przed aktywacją produktu. Dostęp do Internetu jest wymagany. Proces weryfikacji akademickiej i zakupu odbywa się online. Każdy kwalifikujący się użytkownik może wykupić produkt Office 365 University raz na trzy lata i aktywować maksymalnie dwa pakiety.

Plan Office 365 University umożliwia jednemu użytkownikowi instalację pakietu Office maksymalnie na dwóch komputerach.

Pakiet Office 365 University jest dostępny w następujących krajach:

Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Kanada, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Hong Kong SAR, Węgry, Islandia, Indonezja, Irlandia, Izrael, Włochy, Korea, Kuwejt, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malezja, Malta, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Oman, Filipiny, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Singapur, Słowacja, Słowenia, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Wietnam.

Pakiet Office 365 University będzie dostępny w każdym z wymienionych krajów/regionów, gdy nowa wersja pakietu Office zostanie w nich wprowadzona.

Dostęp do Internetu jest wymagany do instalacji i aktywacji wszystkich najnowszych wersji pakietów Office, wszystkich planów subskrypcji Office 365 oraz do zarządzania kontem subskrypcji. Połączenie internetowe jest również potrzebne do uzyskania dostępu do usług w chmurze, takich jak poczta e-mail, wideokonferencje, zarządzanie IT i inne usługi, zapewnianych przez pakiet Office 365.

Aby posiadać aktualną wersję pakietu Office i korzystać z automatycznych aktualizacji, musisz również regularnie nawiązywać połączenie z Internetem. Połączenie internetowe jest również wymagane do uzyskania dostępu do usług wchodzących w skład pakietu Office 365, takich jak OneDrive.

Wiele planów Office 365 obejmuje również wersję pakietu Office na pulpit, np. Office 365 Small Business Premium i Office 365 Enterprise E3. Jedną z korzyści gwarantowanych przez wersję aplikacji Office na pulpit jest możliwość pracy offline. Rozwiązanie to pozwala na automatyczną synchronizację plików przy kolejnym nawiązaniu połączenia z Internetem, aby użytkownik nie musiał martwić się o to, czy jego dokumenty są aktualne. Wersja pakietu Office na pulpit jest również aktualizowana automatycznie po nawiązaniu połączenia z Internetem, aby użytkownik miał zawsze najnowsze narzędzia wspomagające pracę.

Wszystkie nowe wersje pakietu Office przeznaczone dla komputerów z systemem Windows wykorzystują opcję szybkiej instalacji. Jest to technologia przesyłania pozwalająca na rozpoczęcie użytkowania aplikacji Office przed zakończeniem ich instalacji.

Rzeczywista szybkość pobierania Office zależy od przepustowości łącza internetowego.

32-bitowa wersja pakietu Office zostanie zainstalowana domyślnie. Nawet jeśli posiadasz 64-bitową wersję systemu Windows, zaleca się, aby zainstalować 32-bitową wersję pakietu Office. Wersja ta jest bardziej kompatybilna z aplikacjami i dodatkami współpracującymi z pakietem Office.

Jeśli jednak chcesz zainstalować 64-bitową wersję pakietu Office, skorzystaj z poniższych instrukcji.

 • Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych — przejdź do strony internetowej www.office.com/myaccountŁącze zewnętrzne i kliknij opcję Języki i opcje instalacji, a następnie kliknij pozycję Dodatkowe opcje instalacji.
 • Każdy inny plan niż Office 365 — zaloguj się na konto na stronie internetowej login.microsoftonline.com i wybierz opcję instalacji 64-bitowej wersji pakietu Office.
Uwaga: instalacja wersji 64-bitowej i 32-bitowej pakietu Office nie jest możliwa na jednym komputerze.

Dezaktywacja pakietu Office — czynność ta pozwala na pozostawienie aplikacji Office na komputerze w trybie tylko do odczytu, co oznacza, że użytkownik może wyświetlać dokumenty, lecz nie może ich tworzyć, edytować i zapisywać.

Odinstalowanie pakietu Office — czynność ta powoduje całkowite usunięcie aplikacji Office.

Istnieje kilka sposobów na uzyskanie kopii zapasowej pakietu Office.

 • Użytkownicy posiadający subskrypcję Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych i Office 365 University mogą pobrać pakiet lub zainstalować go ponownie, korzystając ze strony internetowej www.office.com/myaccountŁącze zewnętrzne
 • Możesz zamówić kopię zapasową najnowszej wersji produktów Office na płycie DVD za dodatkową opłatą. Odwiedź stronę internetową www.office.com/backupŁącze zewnętrzne, aby dowiedzieć się więcej.

Aby zapoznać się z informacjami dotyczącymi uzyskiwania kopii zapasowej, odwiedź stronę internetową www.office.com/downloadofficeŁącze zewnętrzne

Kopie zapasowe nie są wysyłane do następujących krajów/regionów.

Butan, Brazylia, Chiny, Wyspy Kokosowe (Keelinga), Wyspy Cooka, Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne, Wyspy Heard i McDonalda, Irak, Jan Mayen, Kiribati, Libia, Mikronezja, Libia, Mjanma, Nauru, Nepal, Niue, Palau, Pitcairn, Saba, Samoa, Sint Eustatius, Timor Wschodni, Tokelau, Wallis i Futuna.

Gdy zbliża się data wygaśnięcia, otrzymasz powiadomienia w aplikacjach Office oraz za pośrednictwem poczty e-mail ostrzegające o nadchodzącym zakończeniu subskrypcji. Gdy subskrypcja Office 365 wygaśnie, oprogramowanie Office przejdzie do stanu tylko do odczytu, który jest trybem o ograniczonej funkcjonalności. Oznacza to, że możesz wyświetlać lub drukować dokumenty, lecz nie będziesz w stanie tworzyć nowych dokumentów lub edytować istniejących dokumentów.

Aby uzyskać pełną funkcjonalność pakietu Office, możesz wykupić nową subskrypcję lub kolejną wersję pakietu Office na komputer ze strony Office.com lub u autoryzowanego sprzedawcy. Możesz także powrócić do korzystania ze starszej wersji pakietu Office lub używać bezpłatnych aplikacji sieciowych Office w usłudze OneDrive w celu podstawowego edytowania dokumentów.

Otrzymasz powiadomienie o naliczeniu opłaty oraz gdy nadejdzie moment na odnowienie rocznej subskrypcji. Jeśli zarejestrowano się w ramach miesięcznej subskrypcji, płatność będzie automatycznie pobierana każdego miesiąca i nie będziesz otrzymywać powiadomień z wyprzedzeniem.

Możesz zmienić metodę płatności lub anulować subskrypcję w dowolnym momencie poprzez zalogowanie się na stronie internetowej www.office.com/myaccountŁącze zewnętrzne przy użyciu konta Microsoft, za pomocą którego skonfigurowano subskrypcję.

Zaloguj się na stronie internetowej www.office.com/myaccountŁącze zewnętrzne, aby zarządzać opcjami płatności dla subskrypcji Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych.

1. Ustawienie opcji automatycznego odnawiania jest najprostszym sposobem na zapewnienie nieprzerwanej obsługi subskrypcji Office 365. Jeśli skonfigurujesz roczną subskrypcję, otrzymasz powiadomienie o naliczeniu opłaty.

 • Na stronie internetowej www.office.com/myaccountŁącze zewnętrzne, kliknij opcję Ustaw automatyczne odnawianie subskrypcji.
 • Wybierz roczną lub miesięczna opcję zakupu.
 • Kliknij opcję Kup, wprowadź informacje umożliwiające naliczenie opłaty, a następnie kliknij Zapisz.

2. Klienci posiadający miesięczną subskrypcję mogą zmienić ją na roczną subskrypcję poprzez:

 1. Przejście do strony internetowej http://office.microsoft.com/home-premiumŁącze zewnętrzne

 2. Wybranie rocznej (na rok) opcji zakupu.

 3. Kliknięcie opcji Kup teraz i wprowadzenie informacji umożliwiających naliczenie opłaty.

Uwaga: musisz zalogować się przy użyciu tego samego konta Microsoft, którego użyto do konfiguracji miesięcznej subskrypcji.
 1. Kliknij przycisk Zapisz. Po zakończeniu tego procesu konto zostanie automatycznie zaktualizowane w celu naliczenia rocznej opłaty.

Czy oferowane są rabaty hurtowe dla firm?

Tak, rabaty są dostępne dla klientów, którzy skorzystają z umów dla firm Office 365 — zazwyczaj ponad 250 licencji — oraz którzy chcą użyć opcji licencjonowania zbiorczego. Możesz skontaktować się z ekspertem firmy Microsoft, aby pomógł Ci zapoznać się z opcjami zakupu dla dużych firm oraz wybrać rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Czy mogę zmienić plan Office 365 na inny?

Istnieje możliwość przełączenia konta w ramach rodzin usług, np. z pakietu Office 365 Small Business do pakietu Office 365 Small Business Premium lub z pakietu Office 365 Enterprise E1 do pakietu Office 365 Enterprise E3 albo E4. Nie można dokonać zmiany między rodzinami usług w ramach planu Office 365. Na przykład z planu Office 365 Small Business do planu Office 365 Midsize Business lub planu Office 365 Enterprise i odwrotnie. Aby zmienić plan w jednej rodzinie usług na inny,

np. z planu Small Business na plan Midsize Business lub z planu Midsize Business na plan Enterprise,

musisz najpierw anulować plan obecnie przypisany do konta i zarejestrować się w ramach innego planu.

Uwaga: jeśli przeniesiesz swoje konto w rodzinie usług, Twoja nazwa domeny zostanie przypisana do nowego konta. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy wprowadzono własną nazwę domeny do konta Office 365, czy też skonfigurowano nazwę domeny za pomocą konta Office 365.
Uwaga: jeśli wprowadzono własną nazwę domeny w celu użytkowania jej wraz z pakietem Office 365, będzie ona dostępna po zarejestrowaniu się w ramach nowego planu subskrypcji. Jeśli ustawiono nazwę domeny „twojafirma.onmicrosoft.com" przy użyciu konta Office 365, będziesz trzeba odczekać 90–180 dni, zanim nazwa ta będzie dostępna dla nowego planu subskrypcji. Jeśli ktoś w tym okresie zajmie nazwę domeny „twojafirma.onmicrosoft.com", nie możesz jej używać.

Możesz dodać własną nazwę domeny do konta Office 365, aby utworzyć adresy e-mail oparte o domenę oraz publiczną stronę internetową.

Znajdź rejestratora domeny lub dostawcę usług hostingowych DNSŁącze zewnętrzne.

Aby dodać własną domenę do konta Office 365, musisz mieć dostęp do rejestrów DNS tej domeny. Jeśli nie masz dostępu, powinieneś skontaktować się z osobą zarządzającą kontem domeny firmy.

Chmura — to powszechnie używany termin służący do opisania usług przetwarzania opartych o sieć, które są hostowane poza organizacją użytkownika. Jeśli korzystasz z usług opartych o chmurę, Twoja infrastruktura IT znajduje się poza organizacją (poza lokalizacją) i jest obsługiwana przez inną firmę (hostowana), a nie na serwerze w domu lub w firmie (w lokalizacji).

W pakiecie Office 365 rozwiązanie to obejmuje takie elementy, jak przechowywanie informacji, obliczanie i oprogramowanie. Usługi te są dostępne i zdalnie zarządzane na serwerach będących własnością firmy Microsoft.

Usługi, takie jak poczta e-mail, bankowość mobilna i przechowywanie zdjęć online to usługi chmurowe, których prawdopodobnie już używasz. W związku z tym, że ta infrastruktura znajduje się w Internecie lub w chmurze możesz uzyskać do niej dostęp z dowolnego miejsca za pomocą komputera, tabletu, smartfona lub innego urządzenia zapewniającego połączenie internetowe.

Pakiet Office 365 Small Business Premium zapewnia obsługę systemu Windows Vista i Windows XP w zakresie większości funkcji opartych o sieć.

Niestety nie wspiera on pobierania i użytkowania najnowszej wersji oprogramowania Office. Nie będziesz w stanie zaktualizować pakietu Office 2010 do nowszej wersji. Możesz przypisać istniejące oprogramowanie Office 2010 lub Office 2007 do usługi Office 365.

Jeśli pracujesz w systemie Windows Vista lub Windows XP, nie będziesz w stanie zainstalować oprogramowania Office 365 Small Business Premium i zastąpić oprogramowania Office 365 Small Business Premium pobranym pakietem Office 2010.

Odwiedź stronę Pomoc techniczna firmy Microsoft Łącze zewnętrzne, aby uzyskać pomoc w przypadku problemów technicznych, takich jak:

 • Instalowanie/odinstalowanie
 • Aktywowanie produktu
 • Korzystanie z produktu
 • Pomoc techniczna

Eksperci firmy Microsoft to odpowiednio przeszkoleni informatycy i programiści, którzy pomogą w migracji do pakietu Office 365 lub opracują niestandardowe rozwiązania dla Twojej działalności. Listę wszystkich ekspertów firmy Microsoft znajdziesz w witrynie Microsoft Pinpoint.

Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem Twittera, czatu lub poczty e-mail i uzyskać pomoc online, bądź zadzwonić na lokalny numer działu wsparcia technicznego. Jeśli problem nie jest objęty gwarancją firmy Dell, może okazać się konieczne przekazanie rozmowy do działu wsparcia firmy Microsoft. Szczegółowe dane kontaktowe są również dostępne w naszej witrynie pomocy technicznej w dziale Kontakt.

Można napotkać sytuację, w której cyfrowy klucz produktu (DPK) oprogramowania Microsoft Office 365 Home, Personal, University lub Office 2013 został utracony lub zgubiony po otrzymaniu komputera, a jest on potrzebny do ponownej instalacji lub aktywacji produktu Microsoft Office 365 Home, Personal, University lub Office 2013. Niniejszy artykuł dotyczy klucza DPK oprogramowania Microsoft Office 365 Home, Personal, University lub Office 2013 otrzymanego na początku, a następnie utraconego lub zgubionego. W przypadku ponownej instalacji oprogramowania Office nie trzeba jeszcze raz wprowadzać klucza produktu, aby ponownie zainstalować oprogramowanie Office. Zamiast tego należy przejść do strony konta i kliknąć przycisk Zainstaluj.

W przypadku utraty cyfrowego klucza produktu oprogramowania Microsoft Office 365 Home, Personal, University lub Office 2013 konieczne będzie potwierdzenie prawa do oprogramowania Office. Potrzebna będzie kopia faktury. Kopię faktury można uzyskać w witrynie internetowej pomocy technicznej Dell. W celu uzyskania zastępczego cyfrowego klucza produktu oprogramowania Office 365 Home, Personal, University lub Office 2013 faktura musi potwierdzać zapłatę za oprogramowanie Office 365 Home, Personal, University lub Office 2013 i że oprogramowanie Office 365 Home, Personal, University lub Office 2013 nie było elementem bezpłatnej promocji.

Niniejsze łącze firmy Microsoft zawiera informacje na temat: Jak znaleźć klucz produktu oprogramowania Office 365 Home, Personal, University lub Office 2013.

Zainstaluj, uaktywnij lub rozwiązywać problemy z oprogramowaniem Microsoft Office dostarczanym z urządzeniem firmy Dell lub kupić samodzielnie jako licencję, odwiedzając witrynę pomocy technicznej firmy Microsoft.Identyfikator artykułu: SLN265745

Data ostatniej modyfikacji: 01.08.2017 05:40


Artykuły pokrewne

Oceń ten artykuł

Trafne
Przydatne
Łatwe do zrozumienia
Czy ten artykuł był przydatny?
Tak Nie
Wyślij nam swoją opinię
Komentarze nie mogą zawierać znaków specjalnych: <>()\
Niestety, nasz system przekazywania opinii jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Dziękujemy za uwagi.