Baza wiedzy

Niska wydajność sieci ze Realtek karta sieciowa zainstalowana w komputerze stacjonarnym OptiPlex 3010 SFFTen artykuł zawiera informacje na temat zmniejszają wydajność sieci z Realtek karta sieciowa zainstalowana w komputerze OptiPlex 3010 SFF komputera biurkowego.


Spis treści:

  1. Komputery OptiPlex 3010 SFF występuje niska przepustowość sieci z zainstalowanym Realtek network controller
  2. Konfiguracja zaawansowanych ustawień sterownika karty sieciowej Realtek aby rozwiązać problem

Komputery OptiPlex 3010 SFF występuje niska przepustowość sieci z zainstalowanym Realtek network controller


Użytkownicy zgłaszają zmniejszają wydajność sieci podczas korzystania z zintegrowana karta sieciowa Realtek RTL8111E-VL karty sieciowej na komputerze stacjonarnym OptiPlex 3010. Cały ruch sieciowy pokazuje spadek wydajności i żądania do sieci dają wyniki Otrzymaliśmy kilka zgłoszeń.

Powrót do góry


Konfiguracja zaawansowanych ustawień sterownika karty sieciowej Realtek aby rozwiązać problem

Obejście tego problemu do rozwiązania tego problemu został znaleziony przez zmianę ustawień sterownika drukarki dla zintegrowana karta sieciowa Realtek RTL8111E-VL kontrolera. Otwórz ustawienia sterownika dla kontrolera, przechodząc do kategorii karty sieciowe w Menedżerze urządzeń po kliknięciu pozycji dla kontrolera Realtek. Na karcie Advanced (Zaawansowane) zaznacz Łagodzenie przerwań właściwości na liście po lewej stronie i ustaw ją na Disabled (Wyłączone):

Ustawienia sterownika karty sieciowej Realtek

UWAGA: przy jednoczesnym wyłączeniu na Łagodzenie przerwań ustawienie może spowodować wzrost wydajności sieci, należy pamiętać, że ustawienie to jest zaprojektowany, aby zapobiec nadmiernej ilości ruchu sieciowego z przemieszczania procesora i mieć negatywny wpływ na ogólną wydajność systemu. W zależności od natężenia ruchu w sieci, co powoduje wyłączenie Łagodzenie przerwań może także mieć wpływ na system, a w szczególności z procesora, wykonuje. Szczegółowy opis technologii to ustawienie, należy zapoznać się z informacjami zawartymi w sekcji Łagodzenie przerwań Artykuł z witryny firmy Microsoft.

Powrót do góry

Identyfikator artykułu: SLN292007

Data ostatniej modyfikacji: 04.04.2016 10:22


Oceń ten artykuł

Trafne
Przydatne
Łatwe do zrozumienia
Czy ten artykuł był przydatny?
Tak Nie
Wyślij nam swoją opinię
Komentarze nie mogą zawierać znaków specjalnych: <>()\
Niestety, nasz system przekazywania opinii jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Dziękujemy za uwagi.