Venue 11 Pro klawiatura podróżna stacja dokująco-drukująca z wyczerpany akumulator nie będzie ładowany po podłączeniu do komputera podłączony jest zasilacz prądu zmiennego

Venue 11 Pro klawiatura podróżna stacja dokująco-drukująca z wyczerpany akumulator nie będzie ładowany po podłączeniu do komputera podłączony jest zasilacz prądu zmiennegoTen artykuł zawiera informacje na temat "Venue 11 Pro klawiatury stacji dokująco-drukujących nie będzie ładowany po podłączeniu do komputera podłączony jest zasilacz prądu zmiennego".


Venue 11 Pro klawiatury nie można ładować urządzenia dokujące

Możesz zauważyć, że Venue 11 Pro klawiatury stacji dokująco-drukujących nie będzie ładowany po podłączeniu do komputera przenośnego, zasilacz prądu zmiennego.

UWAGA: Ten problem występuje tylko wtedy, gdy akumulator jest rozładowany klawiatury poniżej 5 %. Podczas normalnej pracy, jeśli jest podłączony do prądu, gdy pojawi się powiadomienie o niskim stanie naładowania akumulatora ładowanie akumulatora będzie bez problemu.

Jeśli akumulator stacji dokującej został całkowicie opróżniony opłaty (zero), Venue 11 Pro będzie w stanie określić jego stan naładowania baterii. Nasz projekt wymaga minimalnej ilości energii (5 % ), które będą obecne w akumulatorze do prawidłowej detekcji i ładowania akumulatora.

Jeśli nie jest obecny stan naładowania akumulatora nie jest prawidłowo wykryte, a także aby nie dopuścić do ładowania akumulatora bez autoryzowanym tablet nie będzie ładowany do klawiatury akumulatora, aby zapobiec możliwości autoryzowanym bateriami.

W zależności od Venue 11 Pro model, to będzie wyświetlany w różny sposób.

  • W 7130, Windows zgłosi baterii dioda LED nr 2 nie jest obecna, ale nie robię nic.
  • W 7140, Windows zgłosi baterii #2 nieobecna i zacznie migać dioda LED na tablecie pomarańczowym, gdy wystąpił problem z ładowaniem.

Podłącz zasilacz prądu zmiennego bezpośrednio w stacji dokującej

Nie jest to błąd sprzętowy. Działanie zostało zaprojektowane do pracy.

Aby go rozwiązać, należy podłączyć zasilacz bezpośrednio do portu USB mikro w zawiasie do klawiatury przez 20-30 minut. Klawiatura dokująca bateria jest naładowana będzie pracować prawidłowo (i ładowanie) po podłączeniu do komputera przenośnego.

Uwaga: Firma Dell zaleca stosowanie zasad do zasilania zostaną wprowadzone w systemie Windows do zarządzania niskim stanie baterii. Użytkownicy powinni być ostrzegani aby znaleźć alternatywne źródło zasilania gdy akumulator do 5 %. Jeśli akumulator przejdzie do 3% lub mniej, system powinien być automatycznie wyłączenie w celu uniknięcia klawiatury z przechodzenia w tryb ochrony niskiego napięcia.
Identyfikator artykułu: SLN294775

Data ostatniej modyfikacji: 13.06.2018 04:38


Oceń ten artykuł

Trafne
Przydatne
Łatwe do zrozumienia
Czy ten artykuł był przydatny?
Tak Nie
Wyślij nam swoją opinię
Komentarze nie mogą zawierać znaków specjalnych: <>()\
Niestety, nasz system przekazywania opinii jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Dziękujemy za uwagi.