Dell Masaüstü Bilgisayarınızdaki Gürültü Sorunlarını Çözme

Dell Masaüstü Bilgisayarınızdaki Gürültü Sorunlarını Çözme


Makale Özeti: Bu makalede Dell Masaüstü bilgisayarınızdaki gürültü sorunlarını çözmeyle ilgili bilgiler verilmiştir.İçindekiler:

  1. Masaüstü Bilgisayarda Sabit Sürücü Gürültüsü Sorununu Çözme
  2. Bir Masaüstü Bilgisayardaki Optik Sürücü Gürültüsü Sorununu Çözme
  3. Bir Masaüstü Bilgisayardaki Fan Gürültüsü Sorununu Çözme
  4. Bir Masaüstü Bilgisayar Monitöründen gelen Gürültü Sorununu Çözme1. Sorun.


Masaüstü Bilgisayarda Sabit Sürücü Gürültüsü Sorununu ÇözmeBu makalede bir masaüstü bilgisayardaki Sabit Sürücü gürültüsü sorununu çözmeye yönelik adımlar verilmiştir.

Masaüstü Bilgisayarda Sabit Sürücü Gürültüsü Sorununu Çözme2. Sorun.


Bir Masaüstü Bilgisayardaki Optik Sürücü Gürültüsü Sorununu ÇözmeBu makalede bir masaüstü bilgisayardaki Optik Sürücü gürültüsü sorununu çözmeye yönelik adımlar verilmiştir.

Bir Masaüstü Bilgisayardaki Optik Sürücü Gürültüsü Sorununu Çözme3. Sorun.


Bir Masaüstü Bilgisayardaki Fan Gürültüsü Sorununu ÇözmeBu makalede bir masaüstü bilgisayardaki fan gürültüsü sorununu çözmeye yönelik adımlar verilmiştir.

Bir Masaüstü Bilgisayardaki Fan Gürültüsü Sorununu Çözme4. Sorun.


Masaüstü Bilgisayar Monitöründen gelen Gürültü Sorununu ÇözmeBu makalede bir masaüstü bilgisayar monitöründen gelen gürültü sorununu çözmeye yönelik adımlar verilmiştir.

Masaüstü Bilgisayar Monitöründen gelen Gürültü Sorununu ÇözmeYukarıdaki makaleyle ilgili Tweet aracılığıyla geri bildirim göndermek veya yardım istemek için aşağıdaki düğmeye tıklayın.


Hızlı İpuçları içeriği, günlük olarak sorunların çözümü ile ilgilenen Dell Destek Uzmanları tarafından yayınlanır. Hızlı İpuçları, hızlı yayın sağlamak için sadece kısmi çözümler veya hala gelişmekte olan ya da başarıya ulaşacağının kanıtı olmayan geçici çözümler sunabilir. Hızlı İpuçları, Dell tarafından gözden geçirilmediği, doğrulanmadığı ve onaylanmadığı için gerekli önlemler alınarak kullanılmalıdır. Dell, müşterilerinin Hızlı İpuçları'nda verilen herhangi bir uygulama veya tavsiyeden kaynaklanan veri kaybı, kar kaybı veya gelir kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yaşadığı herhangi bir kayıptan sorumlu tutulamaz

Article ID: SLN153752

Last Date Modified: 14/04/2016 05:49 AM


Rate this article

Accurate
Useful
Easy to understand
Was this article helpful?
Yes No
Send us feedback
Comments cannot contain these special characters: <>()\
Sorry, our feedback system is currently down. Please try again later.

Thank you for your feedback.