Gå til hovedindhold
      • Afgiv ordrer hurtigt og nemt
      • Se ordrer og spor status for din forsendelse
      • Opret og få adgang til en liste med dine produkter

      Dell Brocade 8GBase SWL SFP+ transceiver 1-Pakke

      Dell™ Brocade transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde Denne hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) har et LC-dupleksstik. Transceiveren i Dell -netværk 8G SWL SFP+ Brocade give ...  Vis flere
      3.012,49 kr.
      2.409,99 kr. uden moms Levering uden merpris
      Producentdel 3D1YG | Dell-del 407-BBTZ | Ordrekode 407-bbtz | Dell
      Sammenlign

      Dell™ Brocade transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde Denne hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) har et LC-dupleksstik. Transceiveren i Dell -netværk 8G SWL SFP+ Brocade giver 8G tilslutningsmuligheder på op til 850 nanometer. Desuden tilbyder den en unik optimeret digital diagnostisk overvågningsgrænseflade, som giver adgang til enheders driftsparametre som f.eks. temperatur, laserpåvirkningsstrøm, transmitteret optisk strøm, modtaget optisk strøm og forsyningsspænding i transceivere.

      Tekniske specifikationer og tilpasning


      Generelt
      Enhedstype
      SFP+ transceiver modul
      Model
      Indstiksmodul

      Netværk
      Forbindelsesteknologi
      Kabling
      Kabeltype
      Glasfiberkanal
      Dataforbindelsesprotokol
      8GB Fibre Channel (KB)
      Dataoverførselshastighed
      8 Gbps
      Optisk bølgelængde
      850 nm

      Ekspansion / Konnektivitet
      Interface
      1 x 8Gb Fibre Channel (SW)

      Oplysninger om kompatibilitet
      Designet for
      • Brocade M6505
      • Dell M8428-k Converged Networking Switch

      Drivere, manualer og support


      Drivere, manualer og support

      Dell Support

      Dells produktsupport dækker det hele, lige fra drivere og manualer til diagnosticeringsværktøjer og reservedele.


      Sammenlign produkter ()

      Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.

      Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.
      Top