PowerEdge QSFP28 SR4 100GBase 85C optisk Kundeinstallation

Dell™ QSFP28 transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde Denne hot-pluggable transceiver med QSFP28 (Quad Form Factor Pluggable) har et MPO-12. Transceiveren i Dell -netværk 100GBase-SR4 QSFP28 giver 100Gb ...  Vis flere
13.269,99 kr.
10.615,99 kr. uden moms
Producentdel 5M3CP | Dell-del 407-BCEX | Ordrekode 407-bcex | Dell
Sammenlign