Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell-netværks MPO Type B Crossover kabel, Multi-tilstand Fiber OM4, 100 meter - kundesæt

Føj til sammenligning
Dell
  • Producentdel 09XHW
  • Dell-del 470-ABMB
Det Dell-netværk MPO Type B Crossover kabel bruges til at knytte dine fibernetværksenheder til langtrækkende tilslutningsmuligheder med høj hastighed. Dette 100 meter kabel omfatter et MTP-stik i den ene ende og MTP-stik i den anden ende.

Markedspris kr. 25.676,24

Tilbudspris kr. 20.440,99
Forsendelsesdato 30-08-2018
Ordrekode 470-abmb
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.

Sammenlign
0
Kontakt os
Har du brug for hjælp? Vi er her for dig.
32 87 55 05