Dell netværk, transceiver, 25GbE SFP28 LR, SMF duplek, LC, kundesæt

Dell™ SFP28 transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde Denne hot-pluggable transceiver med SFP28 (Small Form Factor Pluggable) har et dupleksstik LC. Transceiveren i Dell -netværk 25GbE SFP28 giver 25GbE ...  Vis flere
13.549,99 kr.
10.839,99 kr. uden moms
Producentdel CD59D | Dell-del 407-BBXZ | Ordrekode 407-bbxz | Dell
Sammenlign