Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell-netværkskabel transceiver, 40GbE QSFP+ SR4 Åbent netværk, 850nanometer bølgelængde, MTP,MMF

Føj til sammenligning
Dell
  • Producentdel NH6D7
  • Dell-del 407-BBYS
Dell™ QSFP+ transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde Denne hot-pluggable transceiver med QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) har et MPO-12. Transceiveren i Dell -netværk 40GbE- MTO, MMF QSFP+ giver 40GbE ...  Vis flere

Markedspris kr. 18.527,49

Tilbudspris kr. 18.402,49
Forsendelsesdato 19-11-2018
Ordrekode 407-bbys
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.

Sammenlign
0
Kontakt os
Har du brug for hjælp? Vi er her for dig.