Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell S2719DC er prisvinder ved CES® 2019 Innovation Awards og verdens klareste 27" USB-C ultratynde skærm i sin klasse  S2719DC-skærm

Dell-netværk transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300 m Reach

Føj til sammenligning
Dell
  • Producentdel RK0CX
  • Dell-del 407-BBOU
Dell™ SFP+ transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde Denne hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) har et LC-dupleksstik. Transceiveren i Dell -netværk 10GBaseSR SFP+ giver 10GbE ...  Vis flere

Markedspris kr. 5.512,50

Tilbudspris kr. 5.387,50
Forsendelsesdato 25-02-2019
Ordrekode 407-bbou
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.

Sammenlign
0
Kontakt os
Har du brug for hjælp? Vi er her for dig.