Gå til hovedindhold
  • Afgiv ordrer hurtigt og nemt
  • Se ordrer og spor status for din forsendelse
  • Opret og få adgang til en liste med dine produkter

Dell-netværks transceiver QSFP28 4x32Gbps Fibre Channel, SW4, 850nm, MPO MMF

Dell™ QSFP28 transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde Denne hot-pluggable transceiver med QSFP28 (Small Form Factor Pluggable) har et MPO-12. Transceiveren i Dell -netværk 4x32 Fibre Channel SW4 QSFP28 ...  Vis flere
Start ved pris 18.881,24 kr.
Tilbudspris 9.723,84 kr.
Spar 9.157,40 kr. (49 %)
7.779,07 kr. uden moms Levering uden merpris
Producentdel N8GK9 | Dell-del 407-BBZG | Ordrekode 407-bbzg | Dell
Sammenlign

Dell™ QSFP28 transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde Denne hot-pluggable transceiver med QSFP28 (Small Form Factor Pluggable) har et MPO-12. Transceiveren i Dell -netværk 4x32 Fibre Channel SW4 QSFP28 QSFP28 giver 4x32GbE tilslutningsmuligheder på op til 100 m .

Desuden tilbyder den en unik optimeret digital diagnostisk overvågningsgrænseflade, som giver adgang til enheders driftsparametre som f.eks. temperatur, laserpåvirkningsstrøm, transmitteret optisk strøm, modtaget optisk strøm og forsyningsspænding i transceivere.

Kompatibilitet


Dette produkt er kompatibelt med følgende systemer:

  • Dell Networking S4112-ON
  • Dell Networking S4148U

Drivere, manualer og support


Drivere, manualer og support

Dell Support

Dells produktsupport dækker det hele, lige fra drivere og manualer til diagnosticeringsværktøjer og reservedele.


Sammenlign produkter ()

Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.

Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.
Top