Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Køb en AW2518H- eller AW2518HF-skærm, og få Frostpunk® GRATIS, så længe lager haves. AW2518H |AW2518HF

Dell-netværkskabel , transceiver, 40GbE QSFP+ PSM4_LR, 10 km reach on SMF (4x10GB LR Quad mode)

Føj til sammenligning
Dell
  • Producentdel C78CR
  • Dell-del 407-BBQV
Dell™ QSFP+ transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde Denne hot-pluggable transceiver med QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) har et MPO-12. Transceiveren i Dell -netværk 40GBase-PSM4-LR QSFP+ giver 40GbE ...  Vis flere

Markedspris kr. 36.966,24

Tilbudspris kr. 36.841,24
Forsendelsesdato 17-12-2018
Ordrekode 407-bbqv
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.

Sammenlign
0
Kontakt os
Har du brug for hjælp? Vi er her for dig.