Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell QSFP+ optisk transceiver 40GbE-ESR - op til 300m OM3 / op til 400m OM4

Føj til sammenligning
Dell
  • Producentdel RT3WM
  • Dell-del 407-BBPH
Dell™ QSFP+ transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde Denne hot-pluggable transceiver med QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) har et MPO-12. Transceiveren i Dell -netværk 40GBase-ESR QSFP+ giver 40GbE til ...  Vis flere

Markedspris kr. 22.949,99

Tilbudspris kr. 22.824,99
Forsendelsesdato 26-09-2018
Ordrekode 407-bbph
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.

Sammenlign
0
Kontakt os
Har du brug for hjælp? Vi er her for dig.
32 87 55 05