Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell SFP+, optisk transceiver Short Range, LC Connector, 10Gb compatible with QLogic 578xx Series, Cuskit

Føj til sammenligning
Dell
  • Producentdel GPPX4
  • Dell-del 407-BBRM
Dell™ SFP+ transceiveren leverer fibertilslutningsmuligheder for at udvide dit netværks rækkevidde Denne hot-pluggable transceiver med SFP (Small Form Factor Pluggable) har et LC-dupleksstik.

Desuden tilbyder den en unik optimeret digital diagnosti
...  Vis flere

Markedspris kr. 1.017,49

Tilbudspris kr. 892,49
Forsendelsesdato 21-09-2018
Ordrekode 407-bbrm
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.

Sammenlign
0
Kontakt os
Har du brug for hjælp? Vi er her for dig.
32 87 55 05