Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Supertilbud - Spar op til 60% på udvalgt tilbehør og op til 32% på udvalgte skærme Se tilbud på skærme |Se tilbud på tilbehør

C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 15 m. - gul

Føj til sammenligning
C2G
  • Producentdel 85592
  • Dell-del A7644955
Tilbudspris 158,73 kr.
Forsendelsesdato 13-07-2020
Ordrekode a7644955
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.

Sammenlign
0
Kontakt os
Har du brug for hjælp til at finde et Dell-produkt? Vi er her for dig.