Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Supertilbud - Spar op til 60% på udvalgt tilbehør og op til 32% på udvalgte skærme Se tilbud på skærme |Se tilbud på tilbehør

C2G SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 2 m. - gul

Føj til sammenligning
Legrand
  • Producentdel 85569
  • Dell-del A7645055
Tilbudspris 93,50 kr.
Forsendelsesdato 20-07-2020
Ordrekode a7645055
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Tilføj de produkter, du vil sammenligne. Så kan du hurtigt bestemme, hvilket produkt der er bedst til dine behov.

Sammenlign
0
Kontakt os
Har du brug for hjælp til at finde et Dell-produkt? Vi er her for dig.