|

Služby podpory

Vyhněte se odstávkám systému, zvyšte produktivitu

Podnikové prostředí se velmi rychle vyvíjí. Tlak na uvádění nových technologií prostředí IT nebyl nikdy vyšší. Nutnost udržet krok s náklady na údržbu, různí dodavatelé hardwaru a softwaru a stále se zvyšující nároky na stabilní systémové aplikace zajišťující výkon pro produktivní koncové uživatele vyžadují čas a vysokou úroveň odborných znalostí a zkušeností. Mohou však vaší firmě přinést podstatné výhody.

S našimi odborníky podpory můžete snadněji reagovat na nároky a složitost nových informačních technologií. Služby podpory společnosti Dell vám poskytnou odbornou pomoc, nástroje a potřebné technologické zdroje. Můžete se tedy soustředit na růst firmy a udržení konkurenceschopnosti v neustále se proměňujícím prostředí.
Kontaktujte odborníka Dell

Služby

 1. Optimize for Storage

  Optimize for Storage

  Služba Optimize for Storage uchová vaše úložné systémy Dell EMC v optimalizovaném stavu a konfiguraci potřebné pro celoroční špičkový výkon.

 2. Podpora Dell ProSupport Plus

  Podpora ProSupport Plus for Enterprise

  Využijte prvotřídní údržbu systému, odborné znalosti a zkušenosti a asistenci technické podpory, umožníme vám soustředit se na to, na čem záleží – na vaši firmu.

 3. Ukládání, ochrana a správa dat od společnosti Dell

  ProSupport pro podnik

  Naši důkladně vyškolení odborníci a rozsáhlé softwarové možnosti zajistí vašemu hardwaru podporu typu tech-to-tech na podnikové úrovni.

 4. Služby podpory Dell ProSupport

  Portál TechDirect

  Školte personál a podporujte své systémy pomocí samoobsluženého portálu, jehož cílem je zlepšovat efektivitu IT týmů.

Služby

 1. Podpora Dell ProSupport

  ProSupport One

  Ať už jste malá firma, nebo nadnárodní podnik, tento balíček vám poskytne služby podpory hardwaru a softwaru optimalizované tak, abyste měli co nejméně starostí.

 2. Služby pro ochranu dat a majetku

  Portál TechDirect

  Nasazení počítačů, školení personálu a podpora koncových uživatelů pomocí tohoto samoobslužného portálu, jehož cílem zlepšovat efektivitu IT týmů.

 3. Podpora Dell ProSupport

  Podpora Dell ProSupport

  Vaši zaměstnanci potřebují při výběru hardwaru pro koncové uživatele pociťovat jistotu bez ohledu na to, zda jste malá firma nebo globální podnik.

Zdroje

 1. Kliknutím sem zobrazíte soubor PDF

  Podpora ProSupport for Software – podporované aplikace (v angličtině)

  Tento datový list obsahuje seznam všech softwarových aplikací, které zahrnuje vaše servisní smlouva podpory ProSupport for Software.

 2. Společná asistence služeb ProSupport a Premium Support (anglicky)

  Společná asistence služeb ProSupport a Premium Support (anglicky)

  Tento datový list uvádí seznam dodavatelů, se kterými spolupracujeme při řešení problémů zákazníků. Dostupnost produktů a služeb se liší v závislosti na zemi.

 3. Komplexní podpora softwaru

  Komplexní softwarová podpora: klientské a Enterprise produkty (anglicky)

  13.11.2018

  Tento datový list uvádí seznam všech softwarových produktů, pro které poskytujeme podporu a provádíme řešení problémů. Naše služby ProSupport Suite a Premium Support zahrnují software instalovaný na hardwaru serverů, sítí a úložišť i na stolních počítačích, noteboocích, tenkých klientech a tabletech koncových uživatelů.

Služby

 1. Služby podpory pro domácí počítače

  Díky technologii Dell SupportAssist nyní můžete získat bezproblémové služby podpory pro počítače a tablety v domácnosti a eliminovat tak dlouhé hovory a čekání.

 2. Podpora Dell Premium Support Plus

  Podpora Dell Premium Support Plus je obohacena o funkce jako odstraňování virů, opravy po havárii a automatické optimalizační skenování, které uchová váš počítač v dobré kondici.

 3. Dell Premium Support

  Spolehněte se na rychlou a spolehlivou nepřetržitou podporu. Podpora Dell Premium Support s technologií SupportAssist umožňuje našim odborníkům zpozorovat potíže dříve, než si všimnete, že je něco špatně, a rychle je vyřešit, abyste mohli ihned pokračovat v práci.

 4. Služba Accidental Damage Protection (Ochrana před nehodou)

  Mějte své počítače vždy v provozu díky službě Dell Accidental Damage a službě oprav. Nechte svůj počítač snadno opravit nebo vyměnit a získejte náhradu v případě nehody.

 5. Prodloužení záruky

  Upgrade nebo prodloužení stávající záruční smlouvy vám zajistí bezstarostnou práci na počítači na dlouhou dobu.

 6. Nástroj SupportAssist pro domácí počítače

  Nástroj Dell SupportAssist pro domácí počítače pomáhá odstraňovat viry, odhaluje problémy a optimalizuje nastavení. Rovněž vás upozorní, když je třeba provést aktualizace.

 7. Oprava počítače nebo tabletu

  Nechte odborníky společnosti Dell opravit počítač nebo tablet značky Dell a používejte své vybavení i nadále. Ať už je váš počítač poškozený, nebo jen klesá jeho výkon, nemějte strach, pomůžeme vám.

 8. Služby podpory pro herní počítače

  Společnost Dell nabízí kompletní škálu služeb podpory, které zajistí hladký chod vašeho herního počítače.