|

Naši lidé | Aisling Keegan

Naši lidé | Aisling

Kdy jste nastoupila do společnosti Dell a jaké pozice jste dosud zastávala?

Do společnosti Dell jsem přišla v roce 1999 a zastávala jsem řadu vedoucích pozic v oblasti prodeje v segmentu CSMB i veřejných a velkých společností. V současné době zastávám pozici generální manažerky a výkonné ředitelky oddělení preferovaných účtů ve Spojeném království.

Jakou zodpovědnost máte v rámci své současné pozice?

V rámci své aktuální role zodpovídám za vedení týmu více než stovky prodejních profesionálů a převádím do praxe transformaci naší strategie pro vstup na trh velkých podniků.

Jak byste popsala kulturu společnosti Dell?

Popsala bych ji jako zajímavé, přátelské a povzbudivé prostředí, ve kterém jsou interně i externě podporovány otevřené, přímé a spolehlivé vztahy.

Co by podle vás měli vědět lidé, kteří se zajímají o práci v naší společnosti?

Že společnost Dell je skvělá firma, centrem její pozornosti jsou zákazníci a má stále na srdci nejlepší zájmy svých zaměstnanců. Je to firma, která oceňuje talent a vždy se snaží podporovat a rozvíjet své lidi.

Co vás drží ve společnosti Dell?

Pozitivní, jedinečné prostředí špičkové firmy, týmy, s kterými spolupracuji, neustálá podpora v uplynulém desetiletí a otevřená atmosféra.

Jaké pozitivní výsledky jste zaznamenala vlivem změny strategie společnosti Dell?

Získali jsme a rozšířili nové možnosti a vypilovali portfolio. Stále se usilovně snažíme poskytovat svým zákazníkům komplexní řešení.

Jakou roli hrajete v úsilí pomáhat zákazníkům vzkvétat a růst?

Koučuji prodejní týmy pomocí metodologie vytváření hodnot pro zákazníky „Creating Customer Value“. Cílem je, aby zaměstnanci důkladně porozuměli firmám našich zákazníků a jejich problémům, na jejichž základě může společnost Dell vytvořit to správné řešení a zákazníkům pomoci.

Čím se společnost Dell jako uznávaný zaměstnavatel odlišuje od ostatních?

Společnosti Dell záleží na jejích zákaznících i zaměstnancích. Klade důraz na to, aby zákazníkům a zaměstnancům pomáhala uspět, a s oběma skupinami si udržuje pevné vztahy.

Popište svou zkušenost ve společnosti Dell pěti slovy.

Výjimečně zajímavá a zábavná cesta.

Zamestnani
Prozkoumejte svetova
Explore our locations

Related Videos

 • Odebrat CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odebrat careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10