|

Naši lidé | Leonor Corradine

Naši lidé | Leonor

Kdy jste nastoupila do společnosti Dell a jaké pozice jste dosud zastávala?

Do společnosti Dell jsem přišla v roce 2003 jako členka začínajícího týmu v Panamě. Začínala jsem v americké transakční skupině jako obchodní zástupkyně programu zaměstnaneckých nákupů. Vypracovala jsem se na pozici rádce, kouče kvality a pak na místo manažerky podpory prodeje.

V roce 2006 jsem přešla do oddělení pro vztahy jako manažerka vnitřní podpory prodeje pro anglicky mluvící země Karibiku. V roce 2009 jsem vytvořila tým pro rozvoj globálních finančních služeb (GFS) a v srpnu 2011 jsem přijala výzvu vést naše pracoviště globálních finančních služeb v Panamě.

 

Jakou zodpovědnost máte v rámci své současné pozice?

Mým hlavním úkolem je být inspirující vůdčí osobností a s pomocí manažerů, které vedu, přinášet výsledky. Společně pak podporujeme svých více než 75 zaměstnanců, aby byli nejlepším týmem ve své třídě.

Mezi funkce, které oddělení GFS zastává, patří inkasní operace, úvěry, vybírání poplatků, uvolnění mimořádných zakázek, boj s podvodnými machinacemi a účetnictví dodavatelů.

Také zastupuji Panamu v iniciativě Center of Competence (Centrum kompetencí) zaměstnanců oddělení GFS, jsem kmenovou členkou finanční rady panamské pobočky, vedu organizační výbor programu Wise Panama a získala jsem ocenění Make a Difference Champion.

Jak byste popsala kulturu společnosti Dell?

Fenomenální! Je tak skvělá, že pokud ji nezažijete, o hodně přicházíte. Začátkem roku 2008 jsem ze společnosti Dell odešla za zajímavou pracovní nabídkou, ale brzy jsem si uvědomila, že mi chybí ta skvělá atmosféra vítězství, kterou společnost Dell oplývá. Odhalí váš potenciál a umožní vám vzkvétat.

Co by podle vás měli vědět lidé, kteří se zajímají o práci v naší společnosti?

Nic vás tu neomezuje a meritokracie zajišťuje příležitosti k růstu. Společnost Dell ocení vaše úsilí a loajalitu a bude do vás investovat. Navíc jí záleží na naší komunitě, dětech i na naší planetě.

Co vás drží ve společnosti Dell?

MILUJI svou práci. Každý den mě nabíjí novou energií. Jsem hrdá na to, že mohu UDĚLAT VÍCE. Vybudovala jsem pevné vztahy, které umožňují synergii, a uznání od dalších členů týmu mě naplňuje ještě více. Naše vedení dělá skvělou práci - chtějí, abychom věděli, jak si našeho úsilí váží.

Jaké pozitivní výsledky jste zaznamenala vlivem změny strategie společnosti Dell?

Společnost Dell vyhradila dostatek zdrojů, aby zajistila, že všichni zaměstnanci této strategii porozumí. Je fantastické slyšet názory zaměstnanců z celého světa, kteří říkají, že náš cíl je jim vlastní a jak si váží možností dokázat více. Jsem pyšná na to, že jsem součástí této skvělé společnosti.

Jakou roli hrajete v úsilí pomáhat zákazníkům vzkvétat a růst?

Bez ohledu na to, jakou pozici jsem ve společnosti Dell zastávala, jsme vždy měli nástroje, jejichž prostřednictvím jsme pomáhali zákazníkům růst, ať jsme jednali přímo s nimi a navrhovali správná řešení, která by vyhověla jejich potřebám, nebo jsme podporovali své interní obchodní partnery, aby mohli být nápomocní zákazníkům společnosti Dell. Věřím, že všichni zaměstnanci společnosti Dell mají klíčovou roli při podpoře našich zákazníků. Není nakonec přesně toto naším cílem? Hraji významnou úlohu už tím, že beru cíl společnosti Dell za vlastní!

Čím se společnost Dell jako uznávaný zaměstnavatel odlišuje od ostatních?

Tím, že zaměstnanci mají klíčovou pozici v rámci dobře promyšlené strategie, kterou prosazují inspirující vůdčí osobnosti, jimž na vás záleží, jež vám důvěřují a poskytují vám skvělé možnosti.

Popište svou zkušenost ve společnosti Dell pěti slovy.

Skvělá, poučná, naplňující, radostná a dynamická.

Featured video: Leonor

Our People | Leonor

'I believe every Dell employee has a protagonist role in helping our customers, isn’t that what our purpose is all about? I’ve played a key role just by living Dell’s purpose!'

Zamestnani
Prozkoumejte svetova
Explore our locations

Related Videos

 • Odebrat CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odebrat careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10