|

Naši lidé | Madeline

Poznejte MadelineKdy jste nastoupila do společnosti EMC a jaké pozice jste dosud zastávala?

Ve společnosti EMC jsem začala pracovat v roce 2012, ihned po dokončení magisterského studia v oboru elektrotechniky a informatiky. Ve společnosti EMC jsem softwarovou vývojářkou.

Čím vás inspiruje naše kultura?

Ve společnosti EMC je prioritou spokojenost zákazníků. Tento koncept mě inspiruje k tomu, abych každému projektu věnovala maximum. Vím, že mohu přímo ovlivnit spokojenost našich zákazníků. Navíc oceňuji, že naše společnost silně podporuje rozmanitost a začlenění. Ze zkušenosti víme, že rozmanitý tým znamená inovativní nápady a skvělé produkty.

Jste ve společnosti EMC členem některých kruhů spřízněnosti? Jakou roli v nich hrajete a jaké v nich spatřujete výhody?

Ve společnosti EMC jsem členkou hispánského kruhu spřízněnosti (ELLIT) a již dva roky jsem ředitelkou pro kontakt s komunitami. Od příchodu do společnosti před čtyřmi lety mě kruh ELLIT podpořil v mnoha směrech. Poznala jsem v této skupině skvělé osobnosti a získala velmi dobré přátele. Také jsem rozvinula své vůdčí schopnosti, což mi dodalo sebevědomí v každodenní práci. Skutečnost, že mohu tuto pomoc prostřednictvím kruhu ELLIT vrátit zpět, je také skvělá příležitost.

Na co se v budoucnu těšíte v souvislosti s možnostmi společnosti Dell?

Spojení společností Dell a EMC způsobí revoluci v technologickém průmyslu. Vidím toto sloučení jako skvělou příležitost pro inovátory a lidi, kteří se nebojí myslet jinak, aby se mohli připojit do hnutí, které zlepší život mnoha lidem.

Co by podle vás měli vědět lidé, kteří se zajímají o práci v naší společnosti?

Při práci ve společnosti EMC jsem ve svém životě dokázala zkombinovat několik různých rolí. Jsem šťastnou matkou dvou malých dětí, plnohodnotnou zaměstnankyní a kandidátkou na titul Ph.D. ve strojírenství. Myslím, že žádná jiná společnost vám neumožní uskutečnit své osobní sny, zatímco pracujete v tomto oboru.
Po dokončení magisterského studia jsem získala stipendium, které by mi dovolilo pokračovat ve studiu. Místo toho jsem se ale rozhodla pracovat pro společnost EMC. Lepší rozhodnutí jsem učinit nemohla. Tato práce mi pomohla porozumět nejnovějším technologiím a přinesla mi celou řadu dalších příležitostí.

Jakou roli hrajete v úsilí pomáhat zákazníkům vzkvétat a růst?

Můj tým zajišťuje to, aby zákazník získal produkt s minimální možností poruchy. Testujeme naše produkty v různých scénářích, například při vysokých a nízkých teplotách, vibracích apod. Díky tomu naše produkty dokáží odolávat událostem, jako jsou zemětřesení a extrémní teploty. Jako softwarová inženýrka píšu kód, který je používán k dosahování úspěchů při testování. 

Čím je práce v naší společnosti tak zajímavá?

 • Fantastickými a inteligentními lidmi, se kterými jsem měla to potěšení pracovat. Všichni si vzájemně rádi pomáhají a spolupracují všemi různými způsoby na úspěšném provádění projektů.
 • Také možnost pracovat vlastníma rukama s nejnovějšími technologiemi.
 • A příležitost udržet si rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.
 • Máme dokonce „mateřské místnosti“, které mohou využívat těhotné ženy a čerstvé maminky.

Popište svou zkušenost ve společnosti pěti slovy.

 • Práce a život.
 • Rozmanitost a začlenění.
 • Příležitosti.
 • Skvělí lidé.
 • Inovace.
Zamestnani
Prozkoumejte svetova
Explore our locations

Related Videos

 • Odebrat CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odebrat careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10