|

Naši lidé | Mary Cay

Poznejte Mary CayKdy jste nastoupila do společnosti EMC a jaké pozice jste dosud zastávala?

Když jsem nastoupila do společnosti EMC v srpnu 2010, mojí první rolí byl zákaznický servis, kde jsem měla příležitost vést globální služby v terénu, správu servisních účtů a řízení eskalací. Přibližně před rokem jsem jako senior viceprezident převzala odpovědnost za vedení celosvětového týmu zákaznického servisu.

Čím vás inspiruje naše kultura?

Když jsem začala přemýšlet o odchodu od svého předchozího zaměstnavatele, hledala jsem společnost, pro kterou je zákazník na prvním místě. Při práci v oblasti služeb zákazníkům opravdu pomáhá být ve společnosti, které na zákaznících záleží. Každá funkce a pozice ve společnosti je orientována na maximální uspokojení zákazníků. Ať už mají členové našeho týmu vztahy se zákazníky budované po mnoho let, nebo se jedná o první spolupráci, poskytují podporu se zápalem a odhodláním, které jsou skutečně inspirující.

Jste ve společnosti EMC členem některých kruhů spřízněnosti? Jakou roli v nich hrajete a jaké v nich spatřujete výhody?

Když cestuji na různá místa, vždy se těším na setkání s místním fórem pro ženy na vedoucích pozicích a případně také se skupinou zaměstnanců s handicapem (DERG). Dojímá mne, jakým způsobem se tyto skupiny zasazují o dosahování společných cílů. Dělit se o zkušenosti a pomáhat kruhům spřízněnosti považuji za úžasnou příležitost k zamyšlení a povzbuzení.

Na co se v budoucnu těšíte v souvislosti s možnostmi společnosti Dell?

V posledních letech v technologickém odvětví došlo k mnoha velkým akvizicím a sloučením a mnozí z nás se jich zúčastnili. Někteří neuspějí, protože zapomínají na důvod sloučení. Myslím si, že máme skvělou příležitost udržet současný kurz a pomoci společnosti Dell v dosažení ohromného úspěchu, který nám budou závidět všichni kolegové z oboru. Mám hodně soutěživou povahu a chci, abychom zvítězili. A zvítězíme tak, že našim zákazníkům poskytneme příležitosti díky inovaci těch nejlepších technologií pro rozšiřování jejich firem. A také tím, že našim zaměstnancům nabídneme příležitosti k rozšiřování dovedností a zdolávání výzev.

Co by podle vás měli vědět lidé, kteří se zajímají o práci v naší společnosti?

Naše tempo je energické a rychlé. Někdy může být i vyčerpávající, ale zároveň nabízí rychle se měnící prostředí podporující učení a růst. Také se snažíme prosazovat kulturu tvrdé práce a zasloužených odměn.

Jakou roli hrajete v úsilí pomáhat zákazníkům vzkvétat a růst?

Všichni v týmu zákaznického servisu bereme svoji zodpovědnost vůči zákazníkům velmi vážně a osobně. Udržování dat a prostředí ve skvělém stavu, vždy k dispozici a s optimálním výkonem, je pro naše zákazníky velmi důležité. Proto proaktivně pracujeme na tom, abychom jim nabídli stálou provozuschopnost a abychom v případě problémů dokázali všichni společně jako tým činnost zákazníka obnovit. Zároveň jsme v jedinečné pozici důvěryhodného poradce a poskytujeme zákazníkům poradenství ohledně aktuálních a budoucích technologií, které jim pomohou rozvíjet a transformovat datová centra.

Čím je práce v naší společnosti tak zajímavá?

Členové našeho vedení se vyznačují bezúhonností. Věřím, že vždy udělají to, co je správné, a že dělají dobrá rozhodnutí. Zaměstnanci mají příležitost se učit a rozvíjet. Svých spolupracovníků si vážíme. Právě díky našim lidem jsme tak dobří v tom, co děláme, a proto vedoucí pracovníky podporujeme v oceňování a odměňování zásluh.

Popište svou zkušenost ve společnosti pěti slovy.

Inspirující, hrdá, povzbuzující, vyzývající a (někdy) vyčerpávající!

Zamestnani
Prozkoumejte svetova
Explore our locations

Related Videos

 • Odebrat CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odebrat careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10