|

Naši lidé | Mithu

Poznejte MithuKdy jste nastoupila do společnosti EMC a jaké pozice jste dosud zastávala?

Do společnosti EMC jsem přišla v listopadu 2013 na pozici viceprezidentky a vedoucí provozu pro globální předprodej. Úzce jsem spolupracovala s týmy vedení, uvádění na trh a produktů na směrování a rozvíjení celosvětové předprodejní organizace. V srpnu 2015 jsem převzala roli vedoucí předprodeje pro obchod v Severní a Jižní Americe. Nyní vedu týmy SE, které dennodenně poskytují podporu našim zákazníkům.

Čím vás inspiruje naše kultura?

Kultura společnosti EMC je opravdu jedinečná a je naší největší výhodou. Nad vším ostatním převyšují a inspirují mne tři věci. Zaprvé, dokonce i ve společnosti takovéto velikosti a měřítka každý zaměstnanec ví, že má příležitost prosadit se! Díky tomu jsou zaměstnanci hrdí na svoji práci a každý den s sebou přinášejí nadšení. Další věcí je autonomie, která je součástí našeho způsobu práce. Ta je opravdovým motorem a díky ní je inovace hluboko zakořeněná ve struktuře naší společnosti. A nakonec – vedení na všech úrovních. Zaměstnáváme přední odborníky v oboru, kteří dosahují vynikajících výsledků a přesto jsou skromní a přístupní. Skutečně inspirující!

Jste ve společnosti EMC členem některých kruhů spřízněnosti? Jakou roli v nich hrajete a jaké v nich spatřujete výhody?

Aktivně se účastním na podpoře rozmanitosti ve společnosti EMC a úzce spolupracuji s fórem pro ženy na vedoucích pozicích. Kruhy spřízněnosti jsou skvělé v podporování iniciativ vznikajících na úrovni řadových zaměstnanců a zajišťují inkluzivní a přívětivé pracovní prostředí.

Na co se v budoucnu těšíte v souvislosti s možnostmi společnosti Dell?

Na všechno! Možnosti společnosti Dell jsou nekonečné a pro mě je vzrušující už jen to. Opravdu se těším, až budeme součástí té největší soukromé technologické firmy naší doby. Budeme se podílet na něčem jedinečném, a proto se na naši společnou cestu velmi těším. Začlenění do společnosti Dell nám nabídne široké příležitosti k učení, růstu a dalšímu rozšiřování dovedností, abychom mohli zákazníkům poskytovat jedinečnou nabídku řešení a služeb.

Co by podle vás měli vědět lidé, kteří se zajímají o práci v naší společnosti?

Pokud jste nejlepší v tom, co děláte, pokud se nebojíte výzev a pokud umíte pracovat v kolektivu založeném na spolupráci, pak je pro vás společnost EMC tím správným místem. Budete moci spolupracovat a zdokonalovat se po boku těch nejlepších a budovat úspěšnou a naplňující kariéru.

Jakou roli hrajete v úsilí pomáhat zákazníkům vzkvétat a růst?

Mým cílem při spolupráci se zákazníky bylo vždy porozumět jejich firmám a cílům v oblasti IT a pochopit, jak jim může společnost EMC pomoci na jejich cestě digitální transformací. Informační technologie se rozvíjejí a pro firmy se stávají klíčem ke generování obratu. A zde hraje pro naše zákazníky důležitou roli právě společnost EMC. Zpětná vazba zákazníků je zásadní pro směrování plánů našich produktů a řešení, proto se v rámci své role zaměřuji na práci se zákazníky a na jejich názory.

Čím je práce v naší společnosti tak zajímavá?

Máme k dispozici opravdu všechno – špičkový oborový talent, nejlepší technologie a jedinečnou firemní kulturu!

Popište svou zkušenost ve společnosti pěti slovy.

Vynikající. Obohacující. Povznášející. Pozitivní. Proměňující.

Zamestnani
Prozkoumejte svetova
Explore our locations

Related Videos

 • Odebrat CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odebrat careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10