|

Naši lidé | Vanice Hayes

VaniceKdy jste nastoupila do společnosti Dell a jaké pozice jste dosud zastávala?

Do společnosti Dell jsem nastoupila roku 1999, zastávala jsem různé pozice v oblastech školení obchodníků a vývoje, včetně školitele obchodníků, školitele manažerů, globálního školitele manažerů provozu, školitele ředitelů a nyní zastávám pozici senior konzultanta podpory prodeje).

Jakou zodpovědnost máte v rámci své současné pozice?

V rámci mé současné pozice jsem zodpovědná za spolupráci týmů s různými funkcemi a zlepšení schopností obchodníků a prodejních manažerů.

Jak byste popsala kulturu společnosti Dell?

Kulturu společnosti Dell bych popsala jako otevřenou a podporující spolupráci.

Co by podle vás měli vědět lidé, kteří se zajímají o práci v naší společnosti?

Všichni, kdo se zajímají o práci ve společnosti Dell, si musí uvědomit, že vše, co děláme, se točí kolem našich zákazníků.

Co vás drží ve společnosti Dell?

Ve společnosti Dell mě drží zejména lidé a práce.

Na kterých projektech jste v nedávné minulosti pracovala a co považujete za významné body své kariéry u společnosti Dell?

Nedávno jsem se se svým týmem zúčastnila dobrovolnických akcí. Mezi důležité body kariéry patří zastupování společnosti Dell na konferencích na téma školení profesionálů, dále jsem byla vybrána k účasti na programech rozvoje vedení a získala jsem ocenění Green Belt.

Jaké pozitivní výsledky podle vás přináší strategie společnosti Dell?

Strategie společnosti Dell přináší našim zákazníkům mnoho výhod a umožňuje jim snadněji dosáhnout svých cílů. Zaměstnanecká strategie společnosti Dell inspiruje členy našeho týmu k podávání nejlepších pracovních výkonů a naši zaměstnanci obecně považují společnost Dell za skvělé místo pro práci.

Jakou roli hrajete v úsilí pomáhat zákazníkům vzkvétat a růst?

Mými zákazníky jsou naši obchodníci a jejich manažeři. K jejich rozvoji jsem přispěla efektivními školicími programy, které pomohly rozvinout jejich aktuální pozici a které je připravily na budoucí pozice.

Čím se společnost Dell jako uznávaný zaměstnavatel odlišuje od ostatních?

Společnost Dell poskytuje flexibilní pracovní řešení, která umožňují členům týmu podávat ty nejlepší pracovní výkony, a to způsobem, který je pro jednotlivé zaměstnance nejefektivnější.

Popište svou zkušenost ve společnosti Dell pěti slovy.

Dynamická, vzrušující, naplňující a zábavná.

Nabízený video: Vanice

Our People | Vanice

"Dell provides flexible work solutions that allow team members to do their best work in a way that’s most effective for the individual."

Zamestnani
Prozkoumejte svetova
Explore our locations

Related Videos

 • Odebrat CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odebrat careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10