|

Naši lidé | Yee Siang Chin

Poznejte Yee SiangaKdy jste nastoupila do společnosti EMC a jaké pozice jste dosud zastávala?

Do společnosti EMC jsem nastoupil v červenci 2010 jako přidružený zákaznický technik. Měl jsem příležitost cestovat do USA v rámci programu pro globální služby (Global Services Associate Program). Jedná se o jednu z nejzajímavějších zkušeností mého života. Kromě technických dovedností jsme zdokonalovali vůdčí schopnosti a rozvíjeli vztahy s kolegy, se kterými jsem v kontaktu dodnes. Poté jsem přijal pozici technika servisních účtů, která je zaměřena primárně na zákaznický servis. Měl jsem příležitost pracovat na projektech implementace a správy účtů.

Čím vás inspiruje naše kultura?

Změna je tou jedinou konstantou. Společnost EMC se nikdy nepřestává vyvíjet a zdokonalovat. Změna je čímsi nevyhnutelným. Lidé často neopouštějí svoji zónu komfortu, a proto stagnují. Ve společnosti EMC jsem se naučil přijímat změny ve svém životě a kariéře, což mě dnes dělá lepším člověkem. 

Jste ve společnosti EMC členem některých kruhů spřízněnosti? Jakou roli v nich hrajete a jaké v nich spatřujete výhody?

Jsem zastáncem skupiny pro podporu podnikání (BEN) ve svém okrese a díky tomu mám možnost být součástí cesty ke změně. Mým úkolem je testovat, posuzovat a sdílet informace o nových procesech v oblasti zákaznického servisu. Těší mě, že mohu své zkušenosti sdílet s projektovým týmem při rozhodování a zdokonalování.

Na co se v budoucnu těšíte v souvislosti s možnostmi společnosti Dell?

Se společností Dell je rozhodně na co se těšit, zejména kvůli schopnosti poskytovat komplexní řešení a služby. Celá moje kariéra se odehrávala v odvětví úložišť a společnost Dell mi může nabídnout nové příležitosti k rozšiřování znalostí v dalších oblastech informačních technologií. A samozřejmě potkám nové kolegy a budu moci rozšířit svoji síť sociálních kontaktů!

Co by podle vás měli vědět lidé, kteří se zajímají o práci v naší společnosti?

Práce ve společnosti EMC je rozhodně náročná, ale čím větší výzva, tím větší odměna.

Jakou roli hrajete v úsilí pomáhat zákazníkům vzkvétat a růst?

Snažím se s pomocí produktů EMC dosahovat maximální spokojenosti zákazníků. Zákazníci mohou budovat sebevědomí nezbytné pro jejich činnosti a plány do budoucna. Přitom se mohou spolehnout, že společnost EMC bude vždy stát za nimi, před nákupem i po něm.

Čím je práce v naší společnosti tak zajímavá?

 • Péče – společnost EMC se stará o své zaměstnance i o jejich rodiny.
 • Lidé – ve společnosti EMC pracuje mnoho skvělých lidí.
 • Příležitosti – všichni mají k dispozici rovné příležitosti.

Popište svou zkušenost ve společnosti pěti slovy.

Co není nemožné, je možné!

Zamestnani
Prozkoumejte svetova
Explore our locations

Related Videos

 • Odebrat CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odebrat careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10