|

Služba Accidental Damage Protection (Ochrana před nehodou)

Služba Accidental Damage Protection (Ochrana před nehodou) vás připraví na neočekávané události

Všichni víme, že nehody se prostě stávají. Tak to v životě chodí. Když se ale nehoda stane u počítačů, produktivita rázem klesne na nulu. Mezitím dochází k rychlému nárůstu nečekaných výdajů na opravy a výměnu a zaměstnanci oddělení IT se zoufale snaží zajistit podporu zaměstnancům, kteří bez fungujícího vybavení nemůžou pracovat.

Pokud ale máte Služba Accidental Damage Protection (Ochrana před nehodou), můžete se na tyto nečekané události připravit a zajistit si ničím nerušený chod firmy.
 

Záruční krytí pro běžné nehody i vysoce rizikové případy

Tento program pokračuje tam, kde standardní záruky končí. Znamená to, že můžete opravit nebo vyměnit systémy, které se náhodně poškodí v důsledku rozlití, elektrického přepětí, neúmyslného rozbití a pádů nebo jiných nárazů. Pokud se jeden z vašich systémů náhodou poškodí, jednoduše nás přímo kontaktujete.

Nejprve určíme příčinu a rozsah poškození a poté vám zajistíme služby v oblasti opravy nebo výměny, které jsou třeba k tomu, aby vaše vybavení opět fungovalo. V případě potřeby vám rovněž zajistíme ověřené odstranění dat nebo likvidaci disků, abychom vám pomohli zajistit soulad s požadavky na dodržování předpisů.

Tato služba vám dá jistotu, že notebooky pracovníků v terénu můžete snadno opravit nebo vyměnit, a to i v případě, že jsou zaměstnanci na cestách nebo pracují mimo pracoviště. Jedná se o ideální řešení pro systémy, které jsou pravidelně vystaveny vysoce rizikovému prostředí, například v oblasti medicíny, maloobchodního prodeje, školní výuky či policejních nebo armádních složek.

Klíčové výhody:

  • Lepší kontrola nákladů – Pomáháme vám minimalizovat služební výdaje na opravu neočekávané škody.
  • Záruční krytí nad rámec běžných podmínek – Tato samostatná smlouva o poskytování služeb začíná tam, kde standardní omezená záruka končí. Obdržíte náhradní díly a servis u většiny druhů náhodného poškození, a to dokonce i u těch, k nimž došlo ve vysoce rizikových prostředích.
  • Jednoduché využití – Jednáte přímo se společností Dell a nejsou zde žádné dodatečné poplatky nebo příplatky.
  • Flexibilní délky trvání smluv – Délku trvání smlouvy lze nastavit od jednoho do pěti let.
Kontaktujte zástupce Dell(v angličtině) ještě dnes a přesvědčte se, jak vám podpora Dell ProSupport může pomoci přesunout zdroje, abyste se mohli přestat věnovat údržbě a začali se soustředit na rozvoj firmy.
Kontaktujte odborníka Dell