|

Windows 10

banner 1

Špičková ochrana, které můžete důvěřovat

Windows 10 je ten nejbezpečnější systém Windows, jaký jsme kdy vytvořili. Již v základu nabízí integrovanou ochranu pro vaše data, vybavení a zaměstnance, zabezpečí vaše firemní údaje a identitu osob, a to dokonce i na ztracených nebo odcizených zařízeních. Každé zařízení dále již v základu obsahuje základní funkce pro firmy, jako je například brána firewall, zabezpečené spouštění nebo ochrana souborů před ztrátou informací. S Windows 10 Pro zkrátka můžete být zcela v klidu.

SecuritySecurity 1

Pracujte ještě chytřeji

Windows 10 Pro je navržen pro to, jak pracujete dnes – a je připraven i na váš způsob práce v budoucnosti. Spolupráce začíná zde – se sdílenými poznámkovými bloky a tabulemi dostupnými na každém zařízení. Je to ten pocit, kdy se dostanete do tempa a všechno jde samo – ať už pracujete sami nebo v týmu. A díky dalším bezplatně dostupným službám a funkcím můžete do systému kdykoli přidat to, co chcete nebo potřebujete.

Security 1Security 1

Jednoduchá a flexibilní správa

Windows 10 Pro zjednodušuje správu identit, zařízení a aplikací, takže se můžete soustředit na svou firmu. V rychle se měnícím prostředí obchodní úspěch závisí na vaší schopností se přizpůsobit a udržet tempo. Můžete se snadno připojit ke stávajícím firemním sítím i moderním cloudovým řešením. Díky bezprecedentní kontrole nad svou firemní IT infrastrukturou budete vy i vaše firma připraveni na cokoli.

Security 1Security 1