|

Delli ringlussevõtt

Pühendumine klientidele, pühendumine keskkonnale Algatuse StEP (Solving the E-Waste Problem – e-jäätmete probleemi lahendamine) kohaselt visati 2012. aastal e-jäätmetena minema 65,1 miljonit tonni kahjustatud, katkiseid või lihtsalt üleliigseid elektroonikaseadmeid. Suur osa sellest, mida me nimetame e-jäätmeteks, ei ole tegelikult üldsegi jäätmed, vaid pigem terved elektroonikaseadmed või nende osad, millele saab taaskasutamise või ringlussevõtuga uue elu anda. Arvutitoodete ülemaailmse tootjana, meie teenindatavate kogukondade kodanikuna ja meie ühise planeedi hoidjana vastutab Dell kasutatud elektroonika taastamise ja selle nõuetekohase ringlussevõtu eest. Tooteid ohutult ringlusse võttes kaitseme inimeste ja planeedi tervist. Dell pakub tarbijatele mitmeid mugavaid ringlussevõtuvõimalusi, et nad saaksid oma ea ära elanud arvutitooted ohutult jäätmekäitlusesse toimetada ja vähendada oma ökoloogilist jalajälge.
 
Ringlussevõtt tarbijatele Ringlussevõtt tarbijatele
Andke oma vanad elektroonikaseadmed tasuta ringlusse Delli tarbijatele mõeldud ringlussevõtuprogrammi kaudu. Dell võtab vastu Delli ja teiste tootjate seadmeid.
Printeritarvikute ringlussevõtt Printeritarvikute ringlussevõtt (Inglise keeles)
Delli tindi- ja toonerikassettide ringlussevõtu programmiga saate kasutatud printeritarvikud lihtsalt ja keskkonnasõbralikult ringlusse anda.
Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmete direktiiv Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmete direktiiv
Teabe saamiseks elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmete direktiivi kohta klõpsake allolevat linki:
Keskkonnahoidlikum pakendikäitlus Keskkonnahoidlikum pakendikäitlus (Inglise keeles)
Delli juhtivate pakenduslahenduste eesmärgiks on vähendada pakendimahtu, suurendada säästvate materjalide kasutamist ja muuta pakendite vastutustundlik käitlemine ringlussevõtu kaudu teile lihtsaks.
Akude ringlussevõtt Akude ringlussevõtt (Inglise keeles)
Uurige täpsemalt, kuidas Delli kaudu igat tüüpi ja mis tahes kaubamärgi akusid ohutult ja vastutustundlikult ringlusse anda.    
Global Takeback Leadership Global Takeback Leadership(Inglise keeles)
Dell is committed to creating the most effective Global Takeback program possible. We’re managing the impact of our products through legislative advocacy, convenient volunteer programs and demonstrated industry leadership while serving communities around the world. 
Dell Global Takeback Programs Dell Global Takeback Programs(Inglise keeles)
We offer global takeback programs and services in 83 countries and territories and have recovered more than 1.6 billion pounds of used electronics since 2007. 
2013. aasta edusammud 
BulletSaavutasime eesmärgi koguda 1 miljard naela e-jäätmeid üks aasta enne ettenähtud kuupäeva. 
BulletSuurendasime ülemaailmset seadmete tagasivõtmise kogumahtu 18,3%. 
BulletLaiendasime ringlussevõtuvõimalusi Austraalias, Kanadas, Hiinas, Indias ja Ladina-Ameerikas. 
 Dell 2020. gada Labā mantojuma plāns (Inglise keeles) 

Related Videos

 • Remove tech-takeback.jpg
  Dell hosts NYC Tech Takeback in honor of America Recycles Day
  (Dell)
  2:37
  Remove reconnect-en.jpg
  Helping people through Dell Reconnect
  (Dell)
  2:38