Munkatársaink | Vanice Hayes

VaniceMikor kezdett el a Dellnél dolgozni, és milyen munkaköröket töltött be itt?

1999 júliusában léptem be a Dellhez, és számos munkakört töltöttem be az értékesítési képzések területén, például voltam értékesítési oktató, értékesítési tanácsadó, értékesítési menedzser, globális oktatási menedzser, valamint oktatási igazgató, jelenleg pedig mint senior értékesítéstámogatási tanácsadó dolgozom.

Jelenlegi munkaköre milyen felelősségekkel jár?

A jelenlegi munkakörömben az a feladatom, hogy a csapatok közötti átjárást és együttműködést segítsem az értékesítési és értékesítési menedzseri képességek fejlesztése érdekében.

Hogyan jellemezné a Dell kultúráját?

A Dell kultúráját nyitottként és együttműködőként jellemezném.

Ön szerint mit érdemes tudnia azoknak, akik szívesen dolgoznának itt?

Azoknak, akik érdeklődnek a Dell mint munkahely iránt, tudniuk kell, hogy nálunk minden az ügyfeleink körül forog.

Mi az, ami Önt a Dellhez köti?

Az emberek és a munka az, ami a Dellhez köt.

Mutasson be néhány projektet, amellyel legutóbb foglalkozott, illetve mutassa be Dell-karrierének néhány főbb állomását!

Nemrégiben különböző önkéntes rendezvényeken vettem részt a csapatommal. Karrierem fénypontjai között volt, hogy képviselhettem a Dellt professzionális oktatási konferenciákon, vezetőfejlesztési programokban vehettem részt, és megkaptam a Zöld övet.

Melyek azok a pozitív hatások, amelyeket Ön a Dell stratégiájának eredményeiként értelmez?

A Dell stratégiája számos előnyt hozott ügyfeleinknek, akik könnyebben érhetik el céljaikat. A Dell munkatársakkal kapcsolatos stratégiájának eredménye, hogy dolgozóink motiváltak, hogy a maximumot nyújtsák, és jó munkahelynek tartják a Dellt.

Milyen szerepet játszott Ön az ügyfelei növekedésének és fejlődésének elősegítésében?

Az ügyfeleim értékesítők és az ő menedzsereik. Azzal segítettem a fejlődésüket és sikerüket, hogy hatékony oktatási programokat biztosítottam számukra, amelyekkel egyaránt fejlődhetnek a jelenlegi munkakörükben, és felkészülhetnek jövőbeni szerepkörökre is.

Mit tesz a Dell azért, hogy szívesen válasszák munkáltatóként?

A Dell rugalmas munkamegoldásai lehetővé teszik, hogy a csapattagok az egyén számára leghatékonyabb módon nyújthassák a maximumot a munkájukban.

Fogalmazza meg 5 szóban a Dellnél szerzett tapasztalatát.

Dinamikus, izgalmas, kielégítő és szórakoztató.

Kiemelt videó: Vanice

Our People | Vanice

"Dell provides flexible work solutions that allow team members to do their best work in a way that’s most effective for the individual."

Álláslehetőségek a Dellnél. Találja meg a képzettségének és tapasztalatának megfelelő pozíciót. Keresés most.
Böngészés a Dell képviseletek között. Térkép megtekintése.
Explore our locations

  • Remove CareersOurPeople_Leonor.jpg
    Our People | Leonor
    2:4
    Remove careers-ourpeople-vanice.jpg
    2:10