|

אחריות ארגונית

המחויבות שלנו

"העצמת האפשרי" של Dell הנה המחויבות שלנו לנצל את הטכנולוגיה והמומחיות באופן שיביא את מרב התועלת לאנשים ולעולם. יש לנו אחריות ברורה כלפי הלקוחות, העובדים ובעלי המניות שלנו להגשים תכלית זו.


קהילות
(באנגלית)
הסביבה
(באנגלית)
גיוון והכללה
קהילות הסביבה גיוון והכללה
בעבודה עם גופים שלא למטרות רווח, אנו מספקים טכנולוגיה, מומחיות ומימון לפתרון אתגרים חברתיים בוערים ולהשגת שינויים חיוביים בקהילות שלנו הודות לחידושים באופן האריזה, בצריכת אנרגיה יעילה ובמיחזור אלקטרוני, אנו מעניקים ללקוחות שלנו את היכולת לעשות יותר בפחות משאבים כדי למזער את ההשפעה על הסביבה. Dell, אנו יוצרים הזדמנויות לכל העובדים להביא את רעיונותיהם לעבודה בסביבה שמטפחת שיח של חשיבה רחבה והשראה לחדשנות. שילוב של גיוון והכללה בפעילות העסקית שלנו מסייע להבטיח שנשרת את הלקוחות שלנו ברחבי העולם בדרכים שמטיבות לענות על צורכיהם.

שרשרת אספקה
(באנגלית)
דיווח
(באנגלית)
פיקוח
(באנגלית)
שרשרת אספקה דיווח פיקוח
הספקים הגלובליים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהאספקה של פתרונות טכנולוגיה. בדיוק כפי שאנו נוהגים כלפי עצמנו, או רואים בהם אחראיים לשמירה על זכויות האדם ועל איכות הסביבה. אנו מחויבים לפעילות עסקית הוגנת וישרה. אנו נפעל גם בשקיפות ונשתף את בעלי המניות שלנו בפעולות שאנו נוקטים כדי להיות אזרחים תאגידיים טובים יותר Dell מתאפיינת בשינוי ובהתפתחות, אך עדיין יושר הוא שמנחה אותנו. אנו פועלים באופן חוקי, אתי ובהתאם לחוק ולקוד ההתנהגות המחמיר שלנו.