|

מחזור Dell

מחויבים ללקוחות, מחויבים לסביבה

על-פי StEP‏ (Solving the E-Waste Problem), התקנים אלקטרוניים פגומים, מיושנים או פשוט בלתי-רצויים במשקל משוער של 65.1 מיליון טון הושלכו כפסולת אלקטרונית בשנת 2012. חלק גדול ממה שמכונה "פסולת אלקטרונית" אינו פסולת כלל, אלא ציוד או חלקים שלמים למדי שניתן לתת להם חיים חדשים על-ידי שימוש חוזר או מיחזור. כיצרנית עולמית של מוצרי מחשוב, אזרחית מקומית של הקהילות שאנו משרתים וכחברה המעוניינת לשמר את העולם שאנו חולקים, ל-Dell יש אחריות לאיסוף ציוד אלקטרוני משומש ולמיחזורו כראוי. על-ידי מיחזור בטוח של מוצרים, אנו מגנים על בריאות האנשים והעולם. Dell מספקת כמה אפשרויות מיחזור נוחות עבור לקוחותיה, להשלכה בטוחה של ציוד מחשוב שהגיע לסוף חייו ולצמצום טביעת הרגל הסביבתית שלהם. 
שירותי איסוף מהלקוח ללא תשלום שירותי איסוף מהלקוח ללא תשלום
Dell מציעה שירותי מיחזור של ציוד מבית Dell וציוד של חברות אחרות ללא תשלום
הוראת WEEEהוראת WEEE
למידע לגבי הוראת WEEE (ההוראה לגבי פסולת חשמלית ואלקטרונית), לחצו על הקישורים שלהלן: 
השלכת אריזות ירוקה יותרהשלכת אריזות ירוקה יותר
פתרונות האריזה מובילי התעשייה של Dell מתמקדים בצמצום נפח חומרי האריזה, הרחבת השימוש בתוכן בר-קיימא והקלה על השלכה אחראית של אריזות באמצעות מיחזור.
מיחזור סוללותמיחזור סוללות
מידע נוסף על מיחזור של סוללות מכל מותג וסוג באופן בטוח ואחראי עם Dell
Global Takeback Leadership Global Takeback Leadership (באנגלית)
Dell is committed to creating the most effective Global Takeback program possible. We’re managing the impact of our products through legislative advocacy, convenient volunteer programs and demonstrated industry leadership while serving communities around the world. 
Dell Global Takeback Programs Dell Global Takeback Programs (באנגלית)
We offer global takeback programs and services in 83 countries and territories and have recovered more than 1.6 billion pounds of used electronics since 2007.