|

אבטחה

אבטחת החנות

חברת Dell מכירה בחשיבות של פרטיות ואבטחה בכל הנוגע למידע שאתה שולח לנו דרך האינטרנט. אבטחת החנות נמצאת בעדיפות גבוהה אצלנו והקדשנו מאמצים רבים כדי לוודא שאמצעי האבטחה המקוונים שלנו מסייעים בהגנה על המידע שלך. בנוסף, אנו מתייחסים ברצינות רבה לפרטיות של המידע הנמסר לנו באופן מקוון. אנו מזמינים אותך לקרוא על הפעולות שנקטנו כדי להפוך את השידורים באינטרנט לבטוחים יותר ועל הפעולות שיש באפשרותך לנקוט כדי להגן על עצמך באינטרנט.

נא הקדש מספר דקות לקריאה על הפעולות שנקטנו כדי להגן על המידע שלך ולהפוך את העברתו באינטרנט לבטוחה יותר. אנו גם מזמינים אותך לעיין בפעולות שיש באפשרותך לנקוט כדי להגן על עצמך עוד יותר.

אנו מקווים כי לאחר שתבין את המאמצים שבהם אנו עושים שימוש כדי לאבטח עסקאות ופרטיות, וגם את הצעדים שיש באפשרותך לנקוט בעצמך, תחוש בנוח כמונו בכל הנוגע לעסקאות המקוונות ולפרטי ההזמנות שלך.

1. הצפנת נתונים

אם אתה משתמש בדפדפן מאופשר-אבטחה (כגון Microsoft Internet Explorer גרסה 2.1 ואילך או Netscape Navigator גרסה 2.0 ואילך), המידע שאתה שולח לנו בנוגע לרכישה שלך מוצפן, דבר ההופך את קריאתו לקשה מאוד גם במקרה של יירוט בלתי חוקי.

חנות Dell עושה שימוש בטכנולוגיית Secure Sockets Layer (SSL) כדי לאפשר את ההצפנה של:

  • מידע רגיש, כגון שמך וכתובתך
  • מידע רגיש באופן קריטי, כגון מספר כרטיס האשראי שלך

אם אינך מוטרד אלא מההגנה על פרטי כרטיס האשראי שלך, אנו ממליצים לשלוח את הזמנתך באופן אלקטרוני ללא מספר כרטיס אשראי ונציג מכירות יתקשר אליך כדי לקבל את הפרטים.

אם, מסיבה כלשהי, עדיין אינך חש בנוח לגבי שליחת הפרטים האישיים שלך דרך האינטרנט, אל תהסס לפנות אלינו בטלפון או בפקס כדי להשלים את ההזמנה.

2. זיהוי חיובי

אתר האינטרנט של חנות Dell רשום אצל רשויות זיהוי האתרים, כדי לאפשר לדפדפן לאמת את זהותה של חנות Dell לפני העברת נתונים כלשהם. באמצעות טכנולוגיה זו,

  • זהותו של האתר שלנו מאומתת באופן אוטומטי מאחורי הקלעים לפני העברה של פרטי לקוח כלשהם הנחוצים לביצוע הזמנה מקוונת,
  • ונתוניך מגיעים ליעד שלך או שהדפדפן יודיע לך (לפני שליחת פרטים כלשהם) שהאתר המקבל נראה חשוד ושיש להימנע ממנו.

3. הגדרות האבטחה בדפדפן

העדפות האבטחה בדפדפן הם קו ההגנה הראשון שלך למניעת גניבה של מידע אישי סודי או צפייה בו. הדפדפנים הפופולריים ביותר מאפשרים לקבל הודעה או התרעה כאשר אחד מהמקרים הבאים מתרחש או עומד להתרחש:

  • מעבר בין מצב העברה מאובטח למצב לא מאובטח ולהיפך.
  • קבלת זהות לא חוקית לגבי האתר שאליו אתה עומד להעביר
  • שליחת פרטים דרך התקשרות 'פתוחה' או לא מאובטחת

4. אותות האבטחה בדפדפן

במרבית הדפדפנים יופיע סמל של מפתח לא שבור או של מנעול סגור בחלק התחתון של הדפדפן כדי לציין שהופעלה אבטחת SSL (Secure Socket Layer). לחיצה על הסמל תגרום להצגת האישור הדיגיטלי המשויך להתקשרות המאובטחת. האישור הדיגיטלי נועד לערוב לזהות המחשב המרוחק שאליו אתה שולח את פרטיך.

אם אינך מוטרד אלא מההגנה על פרטי כרטיס האשראי שלך, אנו ממליצים לשלוח את הזמנתך באופן אלקטרוני ללא מספר כרטיס אשראי ונציג מכירות יתקשר אליך כדי לקבל את הפרטים.

אם אינך משתמש בדפדפן עם תכונות האבטחה הרגילות הללו או אם, מסיבה כלשהי, עדיין אינך חש בנוח בכל הנוגע לשליחת הפרטים האישיים שלך דרך האינטרנט, אל תהסס לפנות אלינו בטלפון או בפקס כדי להשלים את ההזמנה.