• חברת Dell מוסיפה יכולות ניהול מערכת חדשות המסייעות ללקוחות המשתמשים בתשתיות המודולריות של PowerEdge FX2 לחזק את הצלחתם העסקית
  • מערכת ה- PowerEdge Fx2 שלDell  מצעידה את שוק שרתי הלהב לצמיחה תלת-ספרתית בהכנסות שנתיות מאז השקתה בשנת 2014

חברת Dell מודיעה היום על השקת עדכונים לכלי הניהול עבור התשתית המודולרית PowerEdge Fx2  שיסייעו ללקוחותיה להגדיל את תפוקת מערכות ה-IT שברשותם ולשמור על רצף עסקי. התכונות החדשות הכלולות בעדכונים מאפשרים יכולות התקנה ונראות של רכיבי המערכת ומוסיפים תמיכה למשתמשי Nagios  ולישומי קוד פתוח.

ניתן ליחס את הצמיחה במכירות שרתי להב של Dell, במידה רבה למערכת  PowerEdge FX2, המקדימה את הצמיחה בשוק שרתי הלהב באופן משמעותי. מערכת PowerEdge Fx2 הציגה צמיחה תלת-ספרתית לעומת שנה קודמת הן בהכנסות והן במספר יחידות על פני ארבעת הרבעונים החולפים, ובכך תרמה משמעותית להגדלת הרווחים ממכירות שרתי להב מסוג PowerEdge, מאז הושקו בשנת 2014. על פי פרסומי IDC, ההכנסות משרתי להב  PowerEdgeשל Dell גדלו ב-34% לעומת שנה קודמת, והקדימו את השוק ב-17% ברבעון הראשון של 2016.

לדברי קלייר ויויאן (Claire Vyvyan), סמנכ"ל פתרונות אנטרפרייז בחברת Dell: "עדכון אחרון זה של PowerEdge FX2  הינו עדכון חשוב. על ידי הענקת חוויה משופרת ושלמה למשתמשים, תוך מתן אפשרות לעבוד בעומסי העבודה, אנו ממשיכים לסייע ללקוחותינו להשיג גמישות מלאה ויעילות הדרושים במרכזי נתונים, ללא צורך להחליף את כל התשתית הקיימת בהווה או בעתיד".

לדברי אשלי גורחפורוואלה (Ashley Gorakhpurwalla), מנ"כל חטיבת השרתים  ב-Dell."לקוחותינו מעונינים להפוך את תשתית מערכות המידע שלהם לגמישה ויעילה יותר כדי לענות על צרכים עסקיים ועומסים משתנים בזמן אמת. יכולות ניהול המערכת החזקות של PowerEdge FX2 מסייעות ללקוחות לעמוד ביעדיהם על ידי תמיכה, הן בישומים רגילים והן בישומים חדשים של מדיה חברתית, ישומים למכשירים ניידים ומיחשוב ענן המייצרים עומסים גבוהים באמצעות תשתית מודולרית. מאפיינים אלה בשילוב עם סיפורי הצלחה של לקוחות גורמים לצמיחה חסרת תקדים".

הטמעת מערכות תוכנה וניהול משופרים לשרת PowerEdge FX2  של Dell

חברת Dell שיפרה את תוכנת ניהול המערכת שלה באופן שעושה שימוש בהנדסת המערכת היחודית של פתרון זה, המתוכנן לפשט ולמכן משימות ניהול חומרה קריטיות. יכולות חדשות ועדכונים משפרים את חווית המשתמש על ידי מתן יכולת מובנית לעבוד בעומסים וירטואלים, אספקת  plug-in למשתמשי Nagios, ונראות וגמישות מערכתית כוללת המאפשרת להריץ ישומי קוד פתוח. אילו כוללים את:

  • Dell OpenManage Essentials 2.2 מאפשר התקנה מהירה בעזרת תהליכים מוגדרים מראש שיכולים לשכפל בקלות ובאופן אחיד את המשימה, כולל הגדרה של רשתות vLANs ומבטיח פשטות ודיוק בהגדרת הרשת. היכולת לצפות במיקום השרתים על מפה באופן גרפי מאפשרת גישה מדויקת על פי מיקום, מהמקום בו השרת מותקן או ממקום אחר בעולם עם יכולת ניהול של 5500 התקנים. בנוסף, הטמעה חלקה עם SupportAssist  נותנת תמיכה פרואקטיבית ופתיחת קריאת שירות באופן אוטומטי כדי לפתור בעיות חומרה בפרקי זמן קצרים יותר ב-90%, באמצעות ProSupport Plus.

 

  • (באנגלית)ה-plug-in החדש של OpenManage ל-Nagios XI 1.0 מפיק מידע תשתיתי מפורט מבקר ניהול המארז של Dell ומרכיבים המוטבעים בשרת, iDRAC עם בקר LC המספק התראות ופרטי ניטור מערכת למנהלי (באנגלית)Nagios XI. כתוצאה מכך, לקוחותינו יכולים להמשיך להשתמש בלוח הבקרה של  Nagios XI כדי לנטר את רכיבי החומרה ללא צורך בכלים נוספים או בהדרכה מיוחדת ולקבל החזר גבוה יותר על השקעתם.

  • (באנגלית)מערכת  Active System Manager (ASM) 8.2 עם יכולות חדשות מאפשרת שילוב מהיר וקל של שירותי IT להתקני מארזים, שרתים, איחסון ורשת מגוונים. ניהול גראפי מאפשר למפות באופן חזותי את התשתית הוירטואלית והפיזית, באופן שיאפשר פתרון בעיות מהיר ושמירה על רצף עסקי ועל אספקת שירותי IT אמינים. בנוסף סביבת פיתוח חדשה, הנכללת במערכת, מפשטת יצירה והטמעת ישומים מורכבים העושים שימוש בקטעי קוד פתוח זמינים. 

לקוחות ושותפים עסקיים בוחרים בשרתי PowerEdge FX2 ועושים מהפכה במרכזי הנתונים שלהם

עם שרתי PowerEdge FX2 ותוכנת הניהול של Dell, לקוחות מ-70 מדינות עושים שימוש ברכיבי שרת, איחסון ורשת משולבים המסייעים להם להשיג גמישות ויעילות במרכז הנתונים ללא צורך בשדרוג כולל של התשתית הקיימת.

למידע נוסף: